Epic Store Kullanıcılarına Ücretsiz Oyunlar Vermeye Devam Ediyor

553
EsporveOyun-epic-store-kullanicilarina-ucretsiz-oyunlar-vermeye-devam-ediyor

Epic Store Kullanıcılarına Ücretsiz Oyunlar Vermeye Devam Ediyor! Epic Store kullanıcılarına her hafta yeni bir ücretsiz oyun vermeye devam ediyor. Bu haftanın ücretsiz oyunları ise oyun dünyasına 2018 yılında adım atmış bir oyun olan Kingdom Come: Deliverance ve bir imparatorluk macerası olan Aztez oldu. Oyunlar 20 şubat tarihine kadar oyunculara ücretsiz olarak sunulacak. Önümüzdeki haftanın ücretsiz oyunu ise stratejik kart oyunu olan Faeria olacak.

Epic Store ücretsiz oyunlarında bu haftanın oyunları Kingdom Come: Deliverance ve Aztez, dün akşam itibaren oyunculara sunulurken, önümüzdeki haftanın ücretsiz oyunu da belli oldu. Önümüzdeki hafta oyuncular Faeria oyununa ücretsiz sahip olabilecekler.

Warhorse Studios tarafından geliştirilmiş olan Kingdom Come: Deliverance, 1403 yılında savaşın sürekli devam ettiği Bohemya topraklarını konu alıyor. Oyunun hikayesinde, Macar Kral Sigismund’un emri altındaki paralı askerler devasa gümüş kaynağı olan Skalitz köyüne baskın düzenliyorlar. Bu baskın sırasında ailesini ve arkadaşlarını kaybeden demircinin oğlu Henry, Sigismund’un istilasına karşı direniş hareketinin başındaki Lord Radzig Kobyla’ya katılmaya karar veriyor. İntikam peşine düşen Henry, Bohemya’nın meşru kralı ve aynı zamanda Sigismund’un üvey kardeşi olan Wenceslaus IV’ü tahta geçirmek için büyük bir mücadeleye girişecek.

Aztez oyunu ise Team Colorblind tarafından geliştiriliyor. Aynı zamanda yayıncısı da Team Coloblind olan oyunda, kayan bir ekran üzerinde stratejiye dayalı bir oyun oynuyorsunuz. İspanyol istilasının yirmi yıl öncesinde geçen oyunda mızrak, kılıç, bıçak ve spoa kullanarak Aztek İmparatorluğu oluşturuluyor. Mekanlarda dövüşerek oyuncular maceralarına devam ediyorlar.

Epic Store önümüzdeki haftanın ücretsiz oyunu: Faeria

Faeria oyunu Epic Store kullanıcıları için 20 ve 27 şubat tarihleri arasında ücretsiz olacak. Oyunun ana yapısı Heartstone oyununa benziyor. İki oyunun birbirinden ayrılma noktası ise Faeria’nın dinamik yapısının farklı olması oluyor. Ayrıca oyunun bir diğer iddiası ise oyunculara kısa sürede 300 kart elde edebilecekleri vaadini vermek oluyor.