Outriders İçin Yeni Tanıtım Videosu Çıktı

154
EsporveOyun-outriders-icin-yeni-tanitim-videosu-cikti

Outriders İçin Yeni Tanıtım Videosu Çıktı! People Can Fly tarafından geliştirilen Outriders oyunundan en son gelişme çıkış tarihinin ertelenmesi olmuştu. Kısa süre önce çıkış tarihi ertelenen oyun için yeni tanıtım videosu oyuncularla paylaşıldı.

People Can Fly’ın 2017 yılında Square Enix ile yaptığı anlaşma sonrasında 2018 yılında açtığı iki yeni stüdyo ile yeni bir oyun üzerinde çalışmaya başladığının açıklaması yapılmıştı. Bu oyun, E3 2019 fuarında Outriders olarak duyurulmuştu. Yakın bir zaman önce yayınlanan yeni fragman ile Outriders oyununun ertelendiği duyurulmuştu.

Oyuncuları harabeye dönmüş olan Enoch gezegeniyle başbaşa bırakacak olan Outriders’da üç ana karakter ile gelecek. Bilim kurgu kategorisinde oyun dünyasına sunulacak olan oyun etkileyici bir hikayeye sahip olacak. Oyuncular maceraya ister tek kişi ister üç kişi devam edebilecekler.

Outriders oyununun ilk yapılan açıklamalara göre yaz mevsiminde çıkması bekleniyordu. Daha sonra tekrar bir açıklama yapıldı ve oyunun 2020 yılının son çeyreğinde çıkacağı belirtildi. Outriders PC, Playstation 4, Playstation 5, Xbox One ve Xbox Series X platformları için satışa sunulacak. İsteyen oyuncular şu an Steam üzerinden ön sipariş ile satın alabiliyor. Deluxe sürümü ise %18 indirim kapsamında 290,28 TL gibi bir fiyatla satışa sunulacak.

Square Enix, Outriders için yeni bir tanıtım videosu sunuldu

Square Enix, People Can Fly tarafından geliştirilen Outriders’ın yeni oynanış videosunu oyun dünyasına sundu. Bununla birlikte geçen sene oyunun çıkacağının açıklanması ve takip listelerine eklenmesinden sonra yeni tanıtım videosu ile oyuncular oyunun oynanışı hakkında bilgi sahibi oldular.

Oyuncular oyunda kendi Outrider’larını oluşturup hiç bilinmeyen bir gezegende maceraya atılıyorlar. Hikaye açısından çok zengin olan oyun, farklı bir oyun sunmaya hazırlanıyor. Bu gizemli macerada, ormanlar, dağlar, tepeler ve çöller aşılacak.

Ayrıca silahlar dışında her karakterin kendine özel bir yetenek gücü olacak. Oyunculara bol silah ve ekipman sunacak. Tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz :