X-Kom AGO ve Razer Partnerlik Anlaşması Yaptı

138
EsporveOyun-x-kom-ago-ve-razer-partnerlik-anlasmasi-yapti

X-Kom AGO ve Razer Partnerlik Anlaşması Yaptı! Polonya organizasyonu x-kom AGO, oyun çevre birimleri şirketi Razer ile partnerlik anlaşması yaptı. Partnerlik, Razer 2020 yılı boyunca organizasyona etkinlikler ve oyuncu ekipmanları konusunda destek sağlamasını kapsayacak.

Counter Strike: Global Offensive, Fortnite ve League of Legends oyununda mücade elen espor organizasyonu x-Kom AGO’nun partnerleri arası Garrig, Wringley’in Orbit markası, LG ve Puma bulunuyordu. Yapılan son partnerlik sözleşmesinden sonra Razer da bu markalar arasına katılmış oldu.

Razer’dan Espor EMEA Başkanı Yann Salsedo, partnerlik konusunda açıklamada bulundu: “Razer’da yenilik, kurucu değerlerimizden biri, x-kom AGO ile güçlü yaptığımız partnerlik gibi konuları da kapsıyor. Hikayelerinin bir sonraki bölümlerini yazmak için yaratıcı yollar bulan bir ekiple çalışmaktan gurur ve heyecan duyuyoruz. Bu ortaklık kolektif bilgimizi bir araya getirecek ve Polonya’daki espor alanında inanılmaz bir global yolculuğa çıkaracak. ”

Razer espor dünyasındaki partnerlik anlaşmalarını çoğaltıyor

Espor dünyasının her geçen gün gelişmesindeki en önemli etkenlerden biri dünya çapında önemli yere sahip olan markaların bu dünyaya giriş yapması oluyor. Bu sayede markalar yaptıkları partnerlik anlaşmalarıyla kendilerini ön plana çıkartırken aynı zamanda espor sektörüne de büyük katkıda bulunuyorlar. Razer’da kendini bu konuda geliştirerek, espor dünyasındaki partnerlerinin sayısını her geçen gün arttırarak hem ekipmanlarını ön plana sürüyor hem de oyunculara destek veriyor.

X-kom AGO, Alliance, Evil Geniuses, Legacy Esports, Team Queso, mousesports, ve Copenhagen Flames takımlarından sonra Razer’ın partnerlik yaptığı takımlar arasında yerini aldı.

X-kom AGO Başkanı Jakub Szumielewicz da şunları ekledi: “X-kom AGO’nun bölgedeki Razer markası için marka elçisi olmasına çok mutluyum. Razer personelinin kişiselleştirilmiş yaklaşımı ve bizi bu belirli ortakla ilişki kurmaya ikna edici bir şekilde ilerlemesi iki tarafa için de başarılı bir adım oldu.”

Partnerlik kapsamında, x-kom AGO oyuncuları tüm eğitim seanslarında ve turnuvalarında Razer’ın sağladığı ekipmanları kullanacak. Şirket, oyunculara ihtiyaçları için en iyi aksesuarları şimdiden gönderdi. Aynı zamanda önde gelen bilgisayar ekipmanı üreticisi marka, x-Kom AGO oyuncularına kendi espor sınıf ekipmanlarını seçmeleri için olanak sundu.