SteelSeries Oyuncu Klavyesi Apex 5 ile Oyun Kalitesini Arttırıyor

514
esporveoyun-steelseries-oyuncu-klavyesi-apex-5-ile-oyun-kalitesini-arttiriyor

SteelSeries’in 2020 yılının başında oyun dünyasına sunduğu Apex 5 ile oyuncular rahat klavyeleriyle oyun kalitesini arttırıyor. İnce detaylı ürün özellikleri ve son kalite tasarımıyla oyun klavyesi Apex 5 aldığı yorumlar ile şimdiden oyuncuların gözdesi olmayı başardı.

SteelSeries çıkarttığı yeni ürünü Apex 5 ile oyuncu klavyesi tasarımında yeni bir çağ başlattı. Tamamen oyuncu dostu olan ve oyun esnasında büyük bir konfor sağlayan klavye teknik özellikleri ile de dikkat çekmeyi başardı. Hibrid mekanik oyun anahtarlarıyla oyunculara sunulan ekstra dayanıklılık ve mavi mekanik anahtarın performansı tatmin edici bir performans olanağı sağlıyor.

Çoğu oyuncu klavyesinde ön plana çıkarılmayan bir özellik olan OLED Akıllı Ekran özelliği Apex 5’i zirveye taşıyan önemli etkenlerden biri oluyor. Bu özellik sayesinde oyunseverler, oyun içi ve Discord gibi uygulama bildirimlerini anlık olarak takip edebiliyorlar. Aynı zamanda en sevilen gifleriyle OLED Akıllı Ekran özelliği, klavyenin tasarım kalitesini en üst noktaya çıkarıyor.

OLED özelliğine en büyük katkıyı sağlayan ve tasarım kalite bütünlüğünü oluşturan Dinamik Per-Key RGB aydınlatma özelliği, oyun dünyasına farklı bir ışık tutuyor. Milyonlarca renk seçeneği ve reaktif yazma efektleri sayesinde Apex 5, diğer SteelSeries ürünleri ile senkronize edilebiliyor. Aynı zamanda oyuncular bu öne çıkan özellikle oyun tasarımlarını kişiselleştirebiliyorlar.

Apex 5 teknik özellikleri ile meydan okuyor

Oyun dünyasının en gözde markası SteelSeries’in oyuncu klavyesi Apex 5 tasarımı dışında teknik özellikleri ile de beğeni toplamaya devam ediyor. Uçak sınıf alüminyum alaşımı sayesinde dayanıklılığı en üst seviyeye çıkaran oyuncu klavyesi, oyun masalarının vazgeçilmezi oluyor. Gözde ürün, oyuncuların konforuna yönelik tasarlanan kaliteli manyetik el desteği ile de yumuşak dokunuş hissi sağlıyor.

Apex 5, oyun esnasında kesinti olmadan özel multimedya kontrolleri özelliği sayesinde tek dokunuşla ses seviyesini ve tercihlerinin düzenlenmesine izin veriyor. Bununla birlikte oyuncular artık oyunlarını bölmeden istediklerini yapabiliyor. SteelSeries, en büyük sorun olan kablolar için ise çözüm olarak üç yollu kablo yönlendirme özelliğini sunuyor. Bu özellik sayesinde oyunseverler kablolarının çıkması için yönledirme yapabiliyorlar.

Tüm bu tasarım ve teknik özellikleri ile ön plana çıkan ve oyuncuların gözdesi olan SteelSeries oyuncu klavyesi Apex 5’in satışı Hepsiburada, n11, itopya, Teknosa ve Media Markt mağazalarından ve internet sitelerinden yapılıyor.