Shadow Arena, Yeni Başlayanlara Özel Yeni Eşleştirme Sistemi ve Rehberini Tanıttı

416
shadow-arena-yeni-baslayanlara-ozel-yeni-eslestirme-sistemi-ve-rehberini-tanitti (2)

Geçtiğimiz haftalarda Steam platformunda Erken Erişim ile oyunculara sunulan Shadow Arena’ya alınan geri dönüşler doğrultusunda yeni içerikler eklenmeye devam ediyor. Adaletli bir oyun ortamı için güncelleme ile oyuna dahil olan yeni eşleştirme sistemi ve rehberler ile oyuncular kendilerini hızlı bir sürede geliştirebilecek.

Pearl Abyss, kahraman aksiyon Battle Royale oyunu olan Shadow Arena’nın yeni eşleştirme sistemini ve yeni başlayanlar için yararlı olacak özel taktiklerini duyurdu. Mayıs ayında Erken Erişime açılmasıyla birlikte oyunculardan devamlı olarak geri bildirimler alınan Shadow Arena’ya, oyunu geliştirmek için her hafta yeni içerikler ekliyor.

Yeni başlayanlar için Shadow Arena’ya yeni bir eşleştirme sistemi getirildi. Yeni kurallarla, oyuna yeni başlayanlar şimdi benzer seviyedeki oyuncularla eşleştirilecek. Oyuncular, oyuna daha hızlı uyum sağlamak için Shadow Arena’da şu anda sunulan çeşitli içerikler hakkında bilgi edinmeye davet ediliyor.

Kadim Altar Sayesinde Rekabet Artıyor

Kadim Altar, oyuncuların çeşitli bufflar veya eşyalar alabileceği özel bir yerdir. Savaş alanında toplam altı Kadim Altar vardır ve Gölge Hükümdarını yenen oyunculara bir buff sunar. Oyuncuların Kadim Altar’ı aktif hale getirebilmek için oyun içerisinde bulunan bazı eserleri yok etmeleri gerekmektedir.

shadow-arena-yeni-baslayanlara-ozel-yeni-eslestirme-sistemi-ve-rehberini-tanitti

Kadim Silah Laytenn ve Puturum, oyuncuların Kadim Altar’ı aktive ederek veya Kadim Silah Parçalarını birleştirerek çağırabilecekleri güçlü yaratıklardır. Laytenn veya Puturum’a binerken, oyuncular saldırı altında olmasa bile bu yaratıkların sağlığı yavaş yavaş azalacaktır. Sağlığı tamamen tükenene kadar sürebilirler.

Canavarları alt eden oyuncuların da az da olsa Kızıl Ejderhanın Kurbanı eşyasını kazanma şansı vardır. Oyuncular bu eşyayı kullandıklarında, bir Kızıl Ejderha haritada belirecek. Beliren ejderha, Kızıl Ejderhanın Nefesini ateşleyecek ve alevlere yakalanan kahramanların ölümüne neden olacak.

shadow-arena-yeni-baslayanlara-ozel-yeni-eslestirme-sistemi-ve-rehberini-tanitti (2)

Zıplama Geçidi, oyuncuların savaşın başında olduğu gibi Kara Ruh’a dönüşmesine izin veren özel bir alandır. Oyuncuların bir oyunda 4 kez hızlıca harita üzerinde yer değiştirebileceği rastgele oluşturulmuş beş Zıplama Geçidi vardır. Stratejik olarak oyuncuların nereye atlayacağını iyi planlaması önemlidir, çünkü geçitler kullanıldıktan sonra uzun bir bekleme süresine girer.

shadow-arena-yeni-baslayanlara-ozel-yeni-eslestirme-sistemi-ve-rehberini-tanitti (2)

Son olarak, Şüpheli Kazan, her oyunun ilk 10 dakikasında ortaya çıkacak bir nesne olacak. Yakındaki canavarlar Şüpheli Kazan etrafında toplanacağından oyuncular, kısa sürede çok sayıda canavarı yok etme şansına sahip olacak.

shadow-arena-yeni-baslayanlara-ozel-yeni-eslestirme-sistemi-ve-rehberini-tanitti

Daha fazla bilgi için Shadow Arena resmi internet sayfasını, Discord, Facebook, YouTube ve Twitter hesapları üzerinden bilgi alabilirsiniz.