Eye of the Beholder Serisi Ücretsiz Oldu!

665
Eye of the Beholder Serisi Ücretsiz Oldu!
Eye of the Beholder Serisi Ücretsiz Oldu!

The Witcher serisi ile tanıdığımız Polonya merkezli oyun geliştiricisi ve yayımcısı CD Projekt tarafından oluşturulan Kıbrıs merkezli oyun dağıtım platformu GOG.com’da Eye of the Beholder üçlemesi ücretsiz oldu.

GOG üzerinden daha önce de pek çok oyun ücretsiz olarak oyunseverlere sunuldu. Bu oyunlar arasında Oxenfree, Grim Fandango Remastered, Syberia ve Obduction gibi kaliteli yapımlar da yer aldı. Geçtiğimiz günlerde ise yeni bir ücretsiz oyun kampanyası duyuruldu. Dungeons & Dragons serisini sevenleri sevindirecek olan bu kampanyada serinin tüm oyunlarında %75’e varan indirimler yer alırken aynı zamanda Eye of Beholder üçlemesi ücretsiz olarak hediye ediliyor. Bu oyunlar; Eye Of The Beholder, Eye Of The Beholder II: The Legend Of Darkmoon, Eye Of The Beholder III: Assault On Myth Drannor.

Oyunları elde etmek için buraya, indirimdeki oyunlara ulaşmak için ise buraya tıklayabilirsiniz.

D&D Live 2020 İçin Hazırlık

eye-of-the-beholder-serisi-ucretsiz-oldu

48 saat sürecek olan kampanya 18 – 20 Haziran tarihleri arasında geçerli olacak. Baldur’s Gate III’ün çıkmasına kısa bir süre kaldığı anda gerçekleştirilen bu kampanyanın bir de sosyal sorumluluk tarafı bulunuyor. D&D Live 2020 etkinliğine hazırlamak amacıyla gerçekleştirilen kampanyada elde edilen gelirler COVID-19 salgınından etkilenen çocuklara yardımlar gerçekleştiren Red Nose Day isimli kuruma bağışlanacak. GOG tarafından yapılan açıklama:

“GOG.COM’da yeni bir etkinlik başlattık ve sonraki 48 saat boyunca klasik “Eye of the Beholder Trilogy” ücretsiz olarak edinilebilir – GOG.COM ana sayfasındaki banner’dan talep edin! Ayrıca% 75’e varan klasik D&D oyunları içeren bir özel bir indirim yapıyoruz.

Özel İndirimlerimiz ve hediye ürünlerimiz, sizi 18-20 Haziran 2020 tarihleri arasında çevrimiçi olarak gerçekleşen büyük D&D Live 2020 etkinliğine hazırlamak içindir. Bu süre zarfında, ünlü komedyenlerin yer aldığı canlı D&D masa üstü oturumlarına tanık olacaksınız. Buna TV yıldızları, spor kişilikleri ve fantezi yazarları da eşlik edecek. Tüm bunlar COVID-19 salgınından etkilenen çocuklara yardım eden Red Nose Day’e bağış toplamak için yapılıyor.

İndirim, 25 Haziran 2020’de sona erecek, Eye of the Beholder’ı ise 19 Haziran tarihine kadar ücretsiz alabileceksiniz.

Not: Eye of the Beholder Trilogy, GOG.COM’da bulunan “Forgotten Realms – The Archives – Collection One”  paketi ile tamamen aynı içeriğe sahiptir.”