Sevgililer Günü Öncesi Etkinlikleri Black Desert Türkiye&MENA’da Başlıyor

434
sevgililer-gunu-oncesi-etkinlikleri-black-desert-turkiyemenada-basliyor

Sevgililer günü kutlamaları, Black Desert Türkiye & MENA’da başlıyor!

Pearl Abyss bugün, Sevgililer Günü kutlamaları için çeşitli oyun içi etkinliklerin Black Desert Türkiye&MENA’ya geleceğini duyurdu. Maceracılar bu özel etkinlikler sayesinde birbirinden değerli ödüllerin sahibi olma şansını kazanacak.

3 Mart tarihine kadar Black Desert Türkiye&MENA’ya giriş yapan Maceracılar giriş ödülleri kazanacak. Katılıma bağlı olarak, Ornette’nin Kara Bal Şarabı’ndan Pofuduk’a kadar çeşitli eşyalar elde edebilecekler. 16 Şubat tarihine kadar giriş yapan Maceracılar, Meydan Okuma ödülü olarak İç Isıtan Sıcak Çikolata alabilecekler. Bu ödül, Cron Taşları elde etmek için kullanılabilen Çikolatalar dahil diğer özel tatlı eşyalarla takas edilebilecek.

sevgililer-gunu-oncesi-etkinlikleri-black-desert-turkiyemenada-basliyor

Macera Günlüğü’nü Keşfederek Ödüller Kazan

Sevgililer günü kutlamaları, Black Desert Türkiye & MENA’da tam gaz devam ediyor!

Dahası, özel bir Macera Günlüğü 24 Şubat tarihine kadar mevcut olacak. Maceracılar bu fırsatı kullanarak Dingin Sabah Ülkesi geleneğini deneyimleyerek ödüller kazanabilecekler. Bu günlük, Maceracıları çeşitli görevlere yönlendirecek ve bu günlük görevleri tamamlamak Katkı Puanı EXP gibi ödüller ve çok sayıda Cron Taşı kazandıracak.

Son olarak, Finto’nun Aşçılık Sınıfı 10 Şubat tarihine kadar devam edecek. Aşçılık dersini alanlardan bir Çırak Aşçılık Kutusu paketlemeleri istenecek. Görevi tamamlamak, onlara çeşitli malzemeler elde etmek için açılabilecek bir Finto’nun Yemeklik Malzeme Sepeti kazandıracak.

sevgililer-gunu-oncesi-etkinlikleri-black-desert-turkiyemenada-basliyor

Black Desert Türkiye&MENA hakkında daha fazla bilgi için resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.