Oyun Dünyasının Sevilen İsimleri SteelSeries Sponsorluğunda Tekrar Buluşuyor

  389
  oyun-dunyasinin-sevilen-isimleri-steelseries-sposorlugunda-tekrar-bulusuyor

  Oyun dünyasının teknoloji devi SteelSeries, geçtiğimiz aylarda oyuncular ile sevdikleri ünlü isimleri çeşitli ödüllerin dağıtıldığı SteelSeries Challenge etkinliğinde bir araya getirmişti. Oyuncular bir sonraki etkinliği sabırsızlıkla beklerken SteelSeries’den beklenen haber geldi! 13 Haziran Cumartesi günü Can Sungur, Pelin “Pqueen” Baynazoğlu, Tuna “PintiPanda” Akşen ve Mete “Easter GamersTV” Özbey tekrar sevenleriyle buluşuyor.

  Geçtiğimiz aylarda ilki düzenlenen SteelSeries Challenge etkinliği oyuncular tarafından büyük ilgi görmüştü. 13 Haziran tarihinde oyun dünyasının sevilen isimlerinden Can Sungur, Pqueen, PintiPanda ve Easter GamersTV ile düzenlenecek olan çevrim içi oyun turnuvaları serisinin ikinci oyunu ise Risk olacak. İlk etkinlikte oynanan Monopoly oyununda Pqueen diğer isimleri geride bırakarak takipçilerine birçok ödül kazandırmayı başarmıştı. Risk oyununda ise kimin kazanacağı şimdiden merak konusu!

  Bu tatlı rekabette influencerlar hem takipçilerine ödül kazandırmak için mücadele verirken hem de onlara keyif dolu dakikalar yaşatıyor. Monopoly’den sonra “Risk oynuyor olsaydık durum başka olurdu!” diyen influencerlarının bu seslenişini duyan SteelSeries, şimdi de bu tatlı rekabeti Risk: Global Domination ile sürdüreceğini duyurdu.  Influencerların takipçileri oyun esnasında destek sağlayabilecek ve aynı zamanda bu şekilde SteelSeries ekipmanları kazanma şansı elde edebilecekler.

  Destek sağlayan takipçilere birbirinden özel SteelSeries ekipmanları

  Keyifli bir cumartesi akşamı için bir araya gelecek olan influencerları SteelSeries Challenge etkinliğinde yine takipçileri destekleyecek. Takipçilerine ödül dağıtmak için mücadele edecek bu dört isimden kazanan kişinin yayın esnasında yanında olan izleyicilerine, birbirinden değerli SteelSeries ekipmanları verilecek.

  Etkinlikte verilecek bu özel hediyeler arasında ise piyasaya sürülmesi ile oyuncuların gözdesi olmayı başaran Apex 3 oyun klavyesi, tüm oyunculara hitap eden etkili tasarımı ile oyun mouse’u Rival 3, Arctis serisinin öne çıkanlarından biri olan Arctis 1 oyuncu kulaklığı yer alıyor. Sevdiği ismi destekleyenler bu ödüllerin yanı sıra QcK Medium ve SteelSeries anahtarlık ödüllerini de kazanma şansı yakalayabilecekler. Tüm ürünlerden 3er adet dağıtacak olan SteelSeries, cumartesi günü yayında bir araya gelecek Can Sungur, Pqueen, PintiPanda ve Easter GamersTV’nin arasındaki rekabeti bu şekilde farklı bir noktaya taşıyor. Bu tatlı rekabette takipçilerine ödül kazandırmak isteyen isim elinden gelen her şeyi yapmalı!

  Etkinliğe izleyici olarak katılan herkesin birçok ödül kazanma şansı olacak.  Can Sungur, PintiPanda ve Easter GamersTV Facebook Gaming kanalları üzerinden yayın yaparken Pqueen da Twitch kanalı üzerinden yayın yapacak. Risk oyununda kimin izleyicilerine ödüllerin gideceğini merak ediyorsanız keyifli bir cumartesi akşamı için bu tatlı rekabetin heyecanına ortak olun!