Epic Games Store’da, RAGE 2 Ücretsiz!

436
Epic Games Store'da, RAGE 2 Ücretsiz!
Epic Games Store'da, RAGE 2 Ücretsiz!

Epic Games Store, haftalık ücretsiz oyun kampanyasına tüm hızıyla devam ediyor. Popülaritesini hızla artıran oyun platformu, kullanıcılarına birbirinden çeşitli türlerde oyunları sunuyor. Yeni yıla oldukça etkili bir giriş yapan Epic Games Store ile Ocak ayını harika bir şekilde kapattık. Bu ay ise platformun hediye ettiği ücretsiz oyunlar sürpriz bir şekilde geçtiğimiz yılda da listede yer almış olan For The King ve Metro: Last Light Redux ile bu haftanın ücretsiz oyunu ise Halcyon 6: Starbase Commander’dan oluşuyordu. Önümüzdeki hafta boyunca toplam fiyatı 418 TL olan iki oyun ücretsiz olacak. Bu oyunlar; Absolute Drift ve Rage 2.

Bu hafta ücretsiz olarak verilen Halcyon 6: Starbase Commander isimli oyuna 18 Şubat saat 19.00’a kadar oyuna ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Absolute Drift ve Rage 2 oyunlarını ücretsiz olarak kütüphanenize eklemek için 25 Şubat saat 19.00’a kadar vaktiniz olacak. İki oyunun toplam Steam Fiyatı 419 TL yapıyor.  Epic Games Store üzerinden kütüphanenize eklediğiniz takdirde sonsuza kadar sizin olacak. Bu kampanya boyunca elde ettiğiniz diğer oyunlar gibi bu oyunu da dilediğiniz anda oynayabileceksiniz. Oyunları bilgisayarınıza yükleyebilmek için ilk olarak Epic Games istemcisini indirmeniz gerektiğini hatırlatalım.

Absolute Drift: Zen Edition

Absolute Drift

Funselektor Labs Inc. tarafından geliştirilen ve yayınlanan bu oyun size benzersiz bir sürüş deneyimi sunuyor. Oldukça minimalist grafikleri ve eğlenceli oynanışıyla kendinizi bir acemiden, usta bir driftçiye dönüştürebilirsiniz.

Drift olayında ustalaşana kadar her virajda sürücülük becerilerinizi sınarken, C41 ve NYTE tarafından oluşturulan 3 saatlik elektronik müzik parçalarının keyfini çıkarabilirsiniz.

Rage 2: Deluxe Edition

RAGE 2

Avalanche Studios ve id Software iş birliği ile geliştirilen oyun 2019 yılında Bethesda’nın yayıncılığı üstlenmesiyle oyuncuların karşısına çıktı. Distopik bir gelecekte geçen oyun özellikle grafikleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı.

RAGE 2

Oyunun hikayesinden de birazcık bahsedelim. Dünya’ya çarpan bir asteroid sebebiyle yeryüzündeki yaşamın %80’i yok oluyor. İnsanlığın son temsilcileri yani hayatta kalmayı başaranlar çeteler oluşturarak birbirleriyle savaşıyor. Oyundaki karakterimiz butoprakların son gözcüsü olan Walker. Authority tarafından evi elinden alınan ve ölüme terk edilen karakterimiz adalet ve özgürlük için öfkesini açığa çıkartıyor.

Mad Max’i andıran bu evrende sadist çetelerle mücadele edeceksiniz ve çılgın savaş araçlarını kullanarak Authority’nin peşine düşeceksiniz. Bol aksiyonlu bu yolculukla yemyeşil ormanlardan, tehlikeli bataklıklardan ve Güneş’in kavurduğu çöllerden geçmeniz gerekecek. Sahip olduğun arkadaşlarsa geliştirilebilen silahlar, yıkıcı Nanorite güçler, silahlarının mekanik sınırlarını zorlayan Overdrive ile Dev kamyonetlerden cayrokopterlere kadar bu çorak topraklara dayanıklı olan çok çeşitli taşıtlar.