Black Desert Türkiye&MENA’da Maceracılar, Su Festivali’ne Dalış Yapıyor

399
EsporveOyun-black-desert-turkiyemenada-maceracilar-su-festivaline-dalis-yapiyor

Black Desert Türkiye&MENA’da Maceracılar, Su Festivali’ne Dalış Yapıyor ! Black Desert evrenine bu hafta da birçok etkinlik dahil oluyor. Oyuna yeniden dahil olan Muhteşem Ellie’nin Su Festivali, Maceracılara birçok ödül kazandırmaya hazırlanıyor.  Maceracılar birbirinden değerli eşyalar elde ederken aynı zamanda Kzharka’nın kötü güçleri tarafından ele geçirilen manastır için mücadele edecek! 

Pearl Abyss, su festivali ve diğer kutlamaların bugünden itibaren oyuna dahil olduğunu açıkladı. Birbirinden değerli ödüller kazandıran etkinlikler çeşitli görevlerle birlikte devam edecek. Maceracılar şimdi etkinliklere katılarak birbirinden değerli ödüller kazanabilecek. 

Muhteşem Ellie’nin Su Festivali bu yıl daha heyecan verici etkinliklerle geri dönüyor. Maceracılar, 22 Nisan tarihine kadar Terrmian Plajı’ndaki etkinlik görevlerini tamamlayıp, görevlerden aldıkları belirli eşyaları kullanarak Splashy Water Balloons patlatabilecek. Bununla birlikte canavar kesen, toplayıcılık yapan, balık tutan ya da 1 saat boyunca oturumunu açık tutanlar Festivalin İzlerine sahip olabilecekler. Kaya Çöl Yengeci’ni alt edenler, değerli eşyalarla değiştirilebilecek özel ödüller talep edebilecek. 

Velia’daki Maceracılar, Clorince’den Altın Kaz Yumurtası toplama görevlerini 22 Nisan tarihine kadar kabul edebilecek. Bu görevleri tamamlayarak, ödül olarak beş farklı Flondor Kaz Yumurtası’ndan birini kazanabilecekler. Yumurtaları toplayan Maceracılar, özel eşyalara ve Kaz Yumurtası Mobilyaları içeren güçlendirmelere de sahip olabilecek.  

Kzharka’nın kötü güçleri Terkedilmiş Manastır’ı ele geçirdi 

Terkedilmiş Manastır, daha fazla güçlü düşman ile geri geldi. Terkedilmiş Manastır’da bulunan Calpheon’un Gölge Şövalyeleri, Kzharka’nın kötü güçleri tarafından ele geçirildi. Manastırın belirli yeraltı mekanlarındaki canavarlar çok daha güçlü hale geldi. Öfkeli canavarlar şimdi Blessed by Kzarka unvanına sahipler. Aynı zamanda bu kötü güçler yeni aksesuarları Dawn Earrings’i takarak kendilerini daha da güçlendirdiler. Maceracılar ise bu kötü güçler ile yeniden karşılaşmak zorunda kalacak.  

Son olarak, Black Desert Türkiye&MENA için World Boss programı güncellendi. Bu güncellemeyi kutlamak için boss kesebilen Maceracılar 22 Nisan tarihine kadar Shiny Ring elde edebilecek. Shiny Ring, Maceracıların açarak özel eşyalar kazanabileceği Belongings of an Adventurer eşyası ile değiştirilebilecek. 

Daha fazla bilgi için Black Desert Türkiye&MENA resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.