Yeni Kahraman ‘Lahn’ Artık Shadow Arena’da!

439
yeni-kahraman-lahn-artik-shadow-arenada

Geçtiğimiz günlerde oyuna dahil olacağı duyurulan yeni kahraman Lahn artık Shadow Arena’da mücadelenin bir parçası! Birbirinden farklı yeni özel yeteneklere sahip olan Lahn, oyuncuların kendilerini savunmaları için birçok avantaj sağlayacak. Oyuncular ise bu yeni kahramanın gelişi ile Kadim Silah modunun tadını çıkarabilir.

Pearl Abyss bugün yeni kahraman Lahn’nın Shadow Arena evrenindeki mücadeleye katıldığını duyurdu. Oyuncular artık oyunun 12. karakteriyle oynayabilecek ve güçlü yeteneklerini rakiplerini etkili bir şekilde alt etmek için kullanabilecek.

Yeni kahraman Lahn, Hilal Pendulum silahını kullanarak kendisi ve rakipleri arasındaki alanı manipüle ederken düşmanlarını stratejik olarak hedefleyebilir. Ayrıca, uzun menzilde havada sıçrar ve kayar, bu özel yeteneği sayesinde saldırılarını hedefleyebilir veya savaş alanından çıkmasını sağlar.

Kadim Silah Moduyla Shadow Arena’da Gücünüzü Kanıtlayın

Lahn’ın gelişine ek olarak, Shadow Arena’da yeni bir Kadim Silah modu tanıtıldı. Oyuncular bu yeni moda, Kadim Silahlar Laytenn ve Puturum’u elde etmek için kullanılabilen Laytenn Güç Çekirdeği ve Puturum Güç Çekirdeği ile başlayacaklar.

Bununla birlikte, bir Destekleme özelliği de oyuna dahil oluyor. Oyuncular savaş alanında öldüğünde Destekle butonu ortaya çıkacak ve başka bir oyuncuyu izleyerek tezahürat yapabilecekler. Oyuncular, desteklediği oyuncu bir rakibi yendiğinde 2 Gümüş Para kazanabilecek. Oyun sonunda kazanan oyuncu ise kendisini destekleyen oyuncu sayısına göre Gümüş Para alacak.

Lahn’ın tanıtım videosunu izleyebilir ve daha fazla bilgi için resmi internet adresi, Discord, Facebook, YouTube ve Twitter‘ı ziyaret edebilirsiniz.