Vadi’nin Yaz Mücadeleleri Nimo TV’de Büyük İlgi Görüyor

530
vadinin-yaz-mucadeleleri-nimo-tvde-buyuk-ilgi-goruyor

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nin resmi yayın ortağı olduğunu duyuran canlı yayın platformu Nimo TV’de ilk 4 haftada yayınları takip eden tekil kişi sayısı 120.000’i aştı. Türkiye çapında daha büyük kitlelere ulaşmak için yaptığı yeni anlaşma ile izleyicilerden olumlu geri dönüşler almaya devam eden Nimo TV, canlı yayınlara özel etkinliklerle League of Legends seyircisini kendi ekranlarına kilitledi.

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi, her yıl birbirinden iyi takımların rekabetini seyircileriyle buluşturuyor. Birçok yıldız oyuncu, rekabetçi takımlar ve vadideki mücadeleler ile yıla damgasını vurarak ligdeki heyecanı en üst seviyeye çekmeyi başarıyor. Bu yaz yıldızların arasına, heyecanı artırmak ve mücadeleye ortak olmak adına Nimo TV de katıldı. 6 Haziran tarihinden bu yana birçok takımın mücadelesine ev sahipliği yapan platform aynı zamanda izleyicilere birçok eğlenceli içerik sunarken ödüller kazandırıyor. Eğlenceli içerik ve kıyasıya mücadelenin tadına doyamayan seyirci sayısı ise daha 4. haftadan 117,433’e ulaştı!

VFŞL Yaz Mevsimi 2020’nin bu sezon başlamasından bu yana Nimo TV’de yayınlanması ile birçok izleyici desteklemek istediği takımlar için platformda bir araya geliyor. Birçok takımın kıyasıya mücadelesi ile izleyicilerin desteği Nimo TV ile hayat buluyor. Pandemi nedeniyle offline olarak seyircilerle buluşamayan VFŞL Yaz Mevsimi 2020 Ligi, yayın ortağı olarak Nimo TV ile anlaşma yapmasıyla seyircileriyle çevrimiçi olarak buluşmaya devam ediyor. Bu sayede oyuncular da seyircilerden destek alarak motive olabiliyorlar.

21,400 TL değerinde RP ve Daha Fazlası Nimo TV’de

Yaz mücadeleleri boyunca seyircilere maçlar esnasında RP dağıtılmaya devam ediliyor. Bu zamana kadar mücadeleler arasında en çok izlenen maç ise Galactikos ve Papara SuperMassive karşılaşması oldu. Snowflower ve KaKAO’nun Türkiye’deki ilk maçları olması nedeniyle de toplam seyirci sayısı maç boyunca 23,522’ye ulaştı. Bu maçlar esnasında ise seyircilere 4 hafta boyunca toplamda 21,400 TL değerinde olan RP ödülleri dağıtıldı. Seyirciler hem eğleniyor hem de kazanıyor!

Mücadeleye Ortak Olan Seyircilere Eğlenceli İçerikler

VFŞL Yaz Mevsimi 2020’nin Nimo TV’de yer almasıyla birlikte seyircilerde bu iş birliği sayesinde birçok ödül kazanma şansı yakalıyor. Nimo TV’nin seyircilerine sunduğu çark sayesinde, mücadeleye ortak olan herkes çarkı çevirerek ödüller kazanabiliyor. Bu ödüller arasında iPhone 11 Pro Max gibi büyük ödül yer alırken aynı zamanda oyun ekipmanları ve oyun koltuğu da yer alıyor.

Çark ile şanslarını deneyen seyirciler bambaşka bir içerikle deneyimlerini konuşturabiliyorlar. Nimo TV’nin seyircilerine sağladığı bu içerik ile herkes oyun için tahmin etme şansı kazanıyor. Nimo TV farklı ile tuttuğunuz takımı desteklerken maç esnasında ilk ejderha ve baronun kimin tarafından kesileceğine dair tahminler yaparak ödüller kazabiliyorsunuz.

Tüm bu içeriklerin yanı sıra Nimo TV, seyircilerine ödüller kazandırmaya devam etmek için yeni bir içerik daha sunuyor. “Beni Seç” içeriği ile maçı seyredenler yorumlarını öne çıkararak yorum yaptıkları kişi tarafından görülebiliyorlar. Yorum sahibi ise yorumların arasından bir seçim yaparak ona RP kazandırabiliyor. Bu RP miktarları ise oyunlara göre 1780 ve 840 olarak değişiyor.

Farklı içerikler ve etkileşimli deneyimlerle Nimo TV, eğlencenin dozunu artırmaya devam edecek.