Türkiye Oyun Sektörü 2020 Raporu’nda Türk Oyun Firmaları da Yer Alacak

632
gaming-in-turkey

Türk oyun firmaları, 2020 Türkiye Oyun Sektörü Raporu içeriğinde bu yıl daha detaylı bilgilerle yer edinecek.

5 senedir düzenli olarak Oyun ve Espor Ajansı Gaming in Turkey tarafından hazırlanan senelik Türkiye oyun sektörü raporları, 2020’de de sektörün ne kadar geliştiği ve ne tür girişimler yapıldığıyla ilgili güncel bilgiler vermek için hazırlanacak. Türkiye oyun sektörüyle ilgili A’dan Z’ye birçok bilginin yer aldığı Türkiye Oyun Sektörü 2020 Raporu’nda bu sene Türk oyun firmaları daha detaylı bilgilerle yer alacak.

Son senelerde Türk oyun firmaları tarafından elde edilen global başarılar ve yapılan yeni girişimler Türkiye’de de oyun sektörünün ne kadar geliştiğini göstermeye devam ediyor. Her sene birçok firmanın sektör ile ilgili bilgi almak için kaynak olarak kullandığı oyun sektörü raporlarında bu sene Türk oyun firmaları da eksiksiz bir şekilde bulunacak. Oyun ve Espor Ajansı Gaming in Turkey, ülkemizde güncel olarak projelerine devam eden tüm oyun firmalarını Türkiye Oyun Sektörü 2020 Raporu’nda yer almaya davet ediyor.

turkiye-oyun-sektoru-2020-raporunda-turk-oyun-firmalari-da-yer-alacak

Tüm Türk Oyun Firmalarına Sektörel Davet

Türkiye oyun sektörü, her geçen gün kendini bir adım öne taşıyan Türk oyun firmaları sayesinde yapılan yeni girişimler, oyun türlerinin popülerliği ve sektör yatırımları ile büyümeye devam ediyor. Bu yeni gelişmeler ile ülkemizdeki oyun sektörünü global sektörün bir parçası yapan tüm yerli oyun firmaları eksiksiz bir şekilde Türkiye Oyun Sektörü 2020 Raporu’nda yer alacak. Oyun sektörüyle ilgili her detayın yer aldığı raporda tüm yerli oyun firmalarının eksiksiz yer alması için Gaming in Turkey’den bir davet geliyor. Türk oyun firmaları ajans tarafından hazırlanan bir formu doldurarak raporda kendilerini gösterebilecek.

Her sene hem Türkçe hem de İngilizce dil seçenekleri ile global çapta Türkiye oyun sektörü hakkında bilgi veren raporda tüm yerli oyun firmalarının yer alması, ülkemizdeki oyun sektörünün gelişimine de destek verecek. İngilizce dil seçeneğiyle de birçok global oyun firmasına ülkemizdeki oyun sektörüyle ilgili bilgi vererek yatırımlar ve yeni projeler için yol gösteren Türkiye oyun sektörü raporları bu sene de aynı hedefle sektöre sunulacak.

Türkiye Oyun Sektörü 2020 Raporu çok yakında içinde bulunan detaylı sektörel bilgilerle çıkacak. Siz de firmalarınızla birlikte raporda yerinizi almak için https://www.gaminginturkey.com/tr/turkiye-oyun-sektoru-raporu-2020-lokal-firmalar/ adresi üzerinden formu doldurmayı unutmayın!