Transformers, World of Warships ve World of Warships: Legends Evrenine Dönüyor

370
transformers-world-of-warships-ve-world-of-warships-legends-evrenine-donuyor

Tüm dünyada büyük yankı uyandıran Transformers, yeniden World of Warships evreninde yerini alıyor! Oyunculara farklı deneyimler sunmak üzere farklı iş birliklerine imza atan Wargaming, bu sefer Transformers içeriklerini iki oyununa da aynı zamanda getiriyor. Birçok eşsiz kamuflaj, komutan, seslendirme ve daha fazlası World of Warships’de!

Bugünden itibaren, tüm dünya tarafından tanınan Transformers karakterleri, Wargaming ve Hasbro arasındaki sınırlı süre devam edecek iş birliğinin bir parçası olarak World of Warships ve World of Warships: Legends’da yerini alacak. Oyuncular, gemilerini Transformers’dan ilham alan benzersiz gemi görünümleri, en sevdikleri cümleleri seslendiren komutanlar ve çok daha fazlasıyla özelleştirerek kahraman Autobotlar – Optimus Prime ve Bumblebee ve onların ebedi düşmanları Decepticonlar – Megatron ve Rumble – ile bir araya gelecek. Bu iş birliği, 5 Ekim 2020 tarihine kadar oyunculara farklı bir deneyim yaşatmaya devam edecek.

Autobot hayranları için World of Warships, iki kalıcı kamuflaj sunuyor: Autobotların cesur ve güçlü lideri Optimus Prime’a özel Freedom Fighter ve kendini tamamen liderinin güvenliğini koruma misyonuna adamış Autobot ekibinin en genç üyelerinden biri Bumblebee’ye özel Gold Bug oyunda yerini alacak.

Transformers iş birliğine özel kalıcı içerikler

Decepticonlarla oynamak isteyen oyuncular için iki ek kalıcı kamuflaj sunulacak. Oyuncular, Megatron’a özel Messenger of Oblivion; kaosa ve yıkıma neden olmaktan başka hiçbir şeyi sevmeyen Rumble’a özel tasarlanmış Crush’n’destroy kamujlaflarına sahip olabilecek.

World of Warships: Legends Geliştirme Direktörü Kirill Peskov, Hasbro ile yaptıkları iş birliği hakkında şunları söyledi: “İkonik Transformers karakterlerini her iki oyunumuza da katmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Autobotlar ve Decepticonlar dünya çapında tanınıyor ve bu karakterleri oyuna özgün bir şekilde dahil ederek oyuncularımıza eğlenceli ve yeni mücadeler için farkı deneyimler yaşatmak adına büyük özen gösterdik”.

Hasbro Kurumsal Strateji ve İş İlişkilerinden Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Mark Blecher ise, “Hayranlara, bu iş birliği sayesinde sınırlı bir süre için World of Warships’teki Transformers karakterlerini deneyimleme fırsatı vermekten mutluluk duyuyoruz. World of Warships ekibi, hayranlar için eşsiz bir deniz savaşı deneyimi yaratarak Transformers karakterlerini oyuna ustaca entegre etti” dedi.

Kalıcı kamuflajların yanı sıra World of Warships’de ayrıca iki kalıcı kamuflaj olacak. Autobots Ark ve Decepticon Disguise ile birlikte yeni bayraklar ve yamaları da oyuna dahil edecek. Oyuncular ayrıca, ayırt edici temalarda kalıcı ve kalıcı olmayan kamuflajların yanı sıra özel seslendirme ve komutlara sahip benzersiz 10 ayrı Transformers komutanını da elde etme şansına sahip olacakları Cybertronian Konteynerlerini de keşfedebilecek.

Transformers temalı içerikler Cephanelik ve Premium Mağaza’dan satın alınabilecekken, bazı ödüller çeşitli etkinliklere katılarak ücretsiz olarak da elde edilebilecek.

Daha fazla bilgi için World of Warships resmi internet adresindeki etkinlik sayfasını ziyaret edebilirsiniz.