The Division 2 İçin Yeniden Dev İndirim Vakti!

531
The Division 2 İçin Yeniden Dev İndirim Vakti!
The Division 2 İçin Yeniden Dev İndirim Vakti!

Ubisoft tarafından geliştirilen ve yayınlanan The Division 2 oldukça iyi bir oyun. Geçtiğimiz yıl Mart ayında yayınlanan oyun iyi puanlar almıştı. Tom Clancy’s markası Ubisoft için oldukça önemli. Birçok farklı oyunun bu marka adıyla kitlelere ulaştığını biliyoruz. Oyunu seven ve oynayan büyük bir kitle bulunuyor. Peki The Division 2 nasıl bir oyun?

The Division 2 bir looter-shooter oyunu. Yani çevrenizden eşyalar bulmanız mümkün. Etkinlikleri ve görevleri bitirdiğinizde yeni eşyalar bulabilirsiniz. The Division 2’nin hikayesi ise ilk oyundan çok daha sonrasında geçiyor. İlk oyundan yaklaşık olarak 7 ay sonrasını konu alan oyunda Washington D.C.’deki acil çağrıya cevap veren bir Division ajanı rolünü üstleniyoruz. Amacımız ise Washington D.C.’yi anarşistlerden ve isyancılardan ayırmak.

the-division-2-yeniden-13-tl-oldu

Hikaye ilk oyundan 7 ay sonrasında geçtiği için temada da bir değişiklik söz konusu. İlk oyundaki canlılık bu oyunda yok. Oyunun dünyası daha solgun ve yıkık dökük. Evlerinde saklanan insanlar artık yok ve ceset torbalarının sayısı azalmış. Bu gibi detayların birçoğu değiştirilerek yepyeni bir tema oluşturulmuş diyebiliriz. Özellikle karlı bir New York’tan güneşte kavrulan Washington D.C.’ye gidildiğini düşünürsek atmosferin de çok değiştiğini söyleyebiliriz.

Grafik konusunda iyileştirmeler yapılmış. Ubisoft ve Massive, Snowdrop oyun motoru üzerinde önemli gelişmeler kaydetmiş. Oyunun ışıklandırma, gölgelendirme, uzak mesafe detayları gibi noktalarında yaratılan etkiyi görebilirsiniz. Ayrıca gerçekçi vuruş hissini yakalamak adına isabet eden her mermi için de bir tepki eklemişler. Bu görsel anlamda tatmin edici bir etki bırakmışlar.

Tom Clancy’s The Division 2 İçin Dev İndirim

the-division-2-yeniden-13-tl-oldu

Tom Clancy’s The Division 2, çıktığı andan itibaren oynayanlar tarafından fazlasıyla beğenilen bir oyun. Bu kampanyanın aynısı geçtiğimiz günlerde bir kez daha yapılmıştı.. Yayınlayıcı firma kampanyadan memnun kalmış olacak ki yeniden oyunculara böyle bir fırsat sunuluyor. Ubisoft’un yaptığı bu hamleyle satış rakamlarını inanılmaz seviyelere çıkaracağı kesin. Ayrıca yalnızca kendi sitesi üzerinden yapılan bir indirim değil benzer bir indirim Epic Games Store’da da şu anda aktif.

Ubisoft’un kendi sitesi üzerinden yapılacak alımlarda geçerli olan bu indirimde oyuncular, normal fiyatı 269 TL olan bu oyuna 13 TL’ye sahip olabilirler. Ubisoft, Mart ayında The Division 2 için Warlords of New York Edition adında oldukça kapsamlı bir genişleme paketi sunmayı planlıyor. New York’da geçecek olan bu DLC paketi ilk oyunun hayranlarını da oldukça memnun edecek gibi.

Ayrıca Epic Games Store’da da oyunu indirimli şekilde elde edebilirsiniz. Epic Games Store’da 3 Mart saat 20.00’a kadar sürecek olan indirimlerde ise Standart Edition 15,45 TL, Warlords of New York Edition 207.03 TL, Ultimate Edition ise 306,75 TL’lik bir fiyat etiketiyle satışa sunuluyor.

Satın almanız için acele etmeniz gerekiyor.