SteelSeries Çift Mikrofonlu Yeni Kulak İçi Mobil Oyun Kulaklığını Tanıttı

475
steelseries-cift-mikrofonlu-yeni-kulak-ici-mobil-oyun-kulakligini-tanitti

Oyun ve espor çevre birimleri lideri SteelSeries, yeni çift mikrofonlu mobil oyun kulaklığını tanıttı. İşte detaylar.

SteelSeries, çift mikrofonlu yeni kulak içi mobil oyun kulaklığı Tusq’un dinamik ses sürücüleri ile oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor. Tusq, mobil oyun dünyası için gereken oyun kulaklığı özelliklerini tam işlevselliği ile karşılayacak. Hafif kulak içi süspansiyonu, hareket halindeyken oyun oynamak için saatlerce konfor sağlayarak oyun keyfinin sürmesini sağlayacak.

Oyun ve espor çevre birimleri lideri SteelSeries, bugün Tusq kulak içi mobil oyun kulaklığını piyasaya sürdüğünü açıkladı. Yeni hafif kulak içi oyun kulaklığı, oyunlarda son derece net ses iletişimi için çıkarılabilir boom mikrofonlu çift mikrofon sistemine ve herhangi bir platformda üstün oyun sesi deneyimi sağlamak için dinamik ses sürücülerine sahip.

Hareket halindeyken bile sabit kalma özelliği ve konforlu hafif bir kulak içi süspansiyon tasarımı ile oyuncular saatlerce oyun oynamanın keyfini sürebilecek. Tusq tasarımında ön plana çıkan bir diğer detay ise hemen hemen her sistem arasında sorunsuz geçiş için 3,5 mm bağlantı olacak.

Çift Mikrofon

SteelSeries’ten yeni çift mikrofonlu mobil oyun kulaklığı.

Çıkarılabilir boom mikrofonu, oyunlarda mükemmel ses kalitesi sağlayacak. Bu özelliklerin yanı sıra çıkarılabilir kollu mikrofonu kullanılmadığında ikincil yerleşik mikrofon kullanılabilecek.

steelseries-cift-mikrofonlu-yeni-kulak-ici-mobil-oyun-kulakligini-tanitti

Çok Boyutlu Silikon Uçları ve Aksesuarları Dahil

Tusq üç boyutta silikon kulak ucu ile birlikte satışa sunuluyor, böylece oyuncular kendilerine uygun mükemmel boyuta rahatlıkla erişebilecek. Kulaklığı ve ek kulak silikon uçlarını taşımak için birlikte verilen yumuşak kılıf ile her zaman, her yerde harika bir oyun sesi kalitesine sahip olunabilecek.

SteelSeries’in son teknoloji kulak içi mobil oyun kulaklığı Tusq’un Türkiye’deki satış fiyatı ise 549 TL olacak. Daha fazla bilgi için https://tr.steelseries.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.