Steam Cadılar Bayramı İndirimlerinde Kaçırılmayacak Oyunlar!

445
Steam Cadılar Bayramı İndirimlerin Kaçırılmayacak Oyunlar!
Steam Cadılar Bayramı İndirimlerin Kaçırılmayacak Oyunlar!

Steam, dünyanın en çok tercih edilen oyun platformu olarak konumunu oldukça iyi koruyor. Her yıl milyonlarca oyuncu Steam tarafından gerçekleştirilecek olan indirim dönemlerini, bu dönemlerde kütüphanelerine ekleyebilecekleri oyunları düşünerek heyecanla bekliyor. Steam Cadılar Bayramı İndirimi dönemi oyuncuların en çok beklediği indirim dönemi olmasa da pek çok korku oyununu oldukça uygun fiyatlara kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Sizin için bu oyunlardan oluşan bir liste hazırladık. Korkuyu iliklerinize kadar hissedeceğiniz bu yapımlara gelin beraber göz gezdirelim.

Steam Cadılar Bayramı indirimlerinin bugün sona ereceğini unutmayın!

Steam Cadılar Bayramı İndirimi Oyun Tavsiyesi

1) Vampyr (%70 İndirim = 57 TL)

steam-cadilar-bayrami-indirimlerin-kacirilmayacak-oyunlar

1918 yılında Londra’da bir doktor olduğunuzu hayal edin. Bu şu anda size pek ilginç gelmeyebilir ya da kendinizi Outlast benzeri bir hastanede yaratıklarla boğuşurken düşünebilirsiniz. Ancak Vampyr böyle bir oyun değil. Doktor olarak görev yapan bir vampirin hikayesine ortak olacaksınız.

RPG öğelerinin bir korku oyununa başarılı olarak eklenebildiği ender oyunlardan biri olan Vampyr’da, yaptıklarınız şehrin huzurunu etkileyecek. Yeri geldiğinde halkla işbirliği yapacak ve avlanmak istediğinizde de onları avlayabileceksiniz. Sanırım oyun şu anda bazılarınızın dikkatini çekmeyi başardı.

Steam mağaza sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

2) Hellpoint (%30 İndirim = 39,90 TL)

steam-cadilar-bayrami-indirimlerin-kacirilmayacak-oyunlar

Hellpoint, bilim ve doğaüstünün birbirine karıştığı ağır atmosferik evrende geçen karanlık ve zorlu bir aksiyon RPG oyunu. Bir zamanlar insanlığın başarısının görkemli bir zirvesi olan Irid Novo istasyonu şimdi harap olmuş, şeytani boyutlar arası varlıklar tarafından tamamen istila edilmiş ve kötü niyetli Kozmik Tanrıların iradesine hizmet ediyor.

Sahipsiz uzay istasyonu Irid Novo’yu keşfet, sırlarını; şaşırtıcı tarihini ortaya çıkart. İçler acısı yaratıklar, Yüce Kozmik Tanrılarla savaş. Mücadele çok zorluysa, arkadaşla yerel veya çevrimiçi coop olarak oyna.

Bu yılın Temmuz ayında çıkış yapan oyun pek çok eleştirmenden olumlu notlar almayı başardı. Buraya tıklayarak oyunun Steam sayfasına ulaşabilirsiniz.

3) Hunt: Showdown (%50 İndirim= 54,50 TL)

steam-cadilar-bayrami-indirimlerin-kacirilmayacak-oyunlar

Crysis yapımcıları tarafından geliştirilen Hunt: Showdown çıkışından itibaren türün sevenlerini kendisine çeken bir oyun oldu. Crytek tarafından yayınlanan oyun korku, nişancı, hayatta kalma etiketlerini tek oyunda birleştiriyor.

Ağır PvE unsurlarına sahip, rekabetçi bir birinci şahıs PvP ödül avcılığı oyunudur. Dünyanın en karanlık yerlerinde geçen bu oyun, hayatta kalma oyunlarının heyecanını karşılaşma tabanlı bir formatla buluşturuyor.

Steam mağaza sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

4) Call of Cthulhu® (%70 İndirim= 42 TL)

steam-cadilar-bayrami-indirimlerin-kacirilmayacak-oyunlar

H.P. Lovecraft’ın Cthulhu temasından esinlenen bir yapım olarak psikolojik korku türünde bir oyun. Yarı açık dünyası sayesinde çevreyi keşfedebileceğiniz oyun RPG ögeleriyle de karakter gelişimini destekliyor.

Atmosferi sayesinde gerim gerim gerileceğiniz oyun, araştırmaya dayalı bir oynanış sunuyor. Çevrede yer alan kilit karakterlerle konuşarak sırları açığa çıkarmak için önemli adımlar atabilirsiniz. Karakterinize verdiğiniz puanlarla ek konuşma seçenekleri de açabileceğinizi belirtelim.

Buraya tıklayarak oyunun Steam sayfasına ulaşabilirsiniz.

5) Resident Evil 2 (%60 İndirim= 71,60 TL)

steam-cadilar-bayrami-indirimlerin-kacirilmayacak-oyunlar

İlk olarak 1998’de yayınlanan ve serinin en unutulmaz oyunlarından biri olan Resident Evil 2, yeni nesil konsollar için tamamen yeniden tasarlanmış olarak geri döndü. Resident Evil 2’de, Resident Evil serisini tanımlayan klasik aksiyon, yoğun keşif ve bulmaca çözmeye dayalı oynanışa doyacaksınız.

Capcom’un tescilli RE Motorunu kullanan Resident Evil 2, oyuncular Raccoon City Emniyet Müdürlüğü (RPD) koridorlarında dolaşırken nefes kesici gerçeklikte görseller sağlıyor ve büyüleyici aydınlatması ise çok detaylı, yoğun bir ortam deneyimi sunuyor.

Hem Leon hem de Claire için ayrı olarak oynanabilen maceraların tadını çıkarın ve hikayeyi her iki karakterin bakış açısından da görün.

Buraya tıklayarak oyunun Steam sayfasına ulaşabilirsiniz.