“Son Kadim” Sage Black Desert Türkiye&MENA’ya Geliyor

385
“Son Kadim” Sage Black Desert Türkiye&MENA’ya Geliyor
“Son Kadim” Sage Black Desert Türkiye&MENA’ya Geliyor

Pearl Abyss bugün, yeni sınıf Son Kadim Sage’in Black Desert Türkiye&MENA’ya 24 Mart tarihinde geleceğini duyurdu. Ön oluşturma etkinliği, bu yeni sınıfın gelişini kutlamak için şimdi Black Desert evreninde Maceracıları bekliyor.

son-kadim-sage-black-desert-turkiyemenaya-geliyor-1

Sage, Maceracıları kanlı istilacılardan kurtarmak için Black Desert evreninde uzun zamandır beklenen geri dönüşünü gerçekleştiriyor. Sonsuz uykudan uyanan Sage, zamanı ve mekanı kontrolü altına alarak düşmanlarına korku salacak. Sahip olduğu özel yetenekler, Maceracıların savaşta üstünlük sağlamak için daha stratejik bir şekilde savaşmasını sağlayacak.

Sage’in gelişini kutlamak için 24 Mart tarihine kadar özel bir etkinlik düzenlenecek. Ön oluşturma yaparak bu yeni sınıf ile tanışan Maceracılar, Altın Külçe ve Elion’un Gözyaşı gibi özel ödüller kazanma fırsatına sahip olacak. Sage’in ön oluşturma yapılmış versiyonu, 24 Mart tarihinde sınıfın çıkışı ile oynamaya açılacak.

Çeşitli Görevleri Tamamla, Değerli Ödüller Kazan

Bu hafta başka özel bir etkinlik de düzenlenecek. Klan Giriş Ödülleri, orta büyüklükteki veya daha büyük klanlar için geri dönecek ve 26 Mayıs’a kadar giriş yapan Maceracılar için Cron Taşları ve Güzel Aksesuar Kutuları gibi özel eşyalar ödül olarak verilecek. Ayrıca Vadi Zambağı Şöleni etkinliği, katılımcıların çeşitli görevleri yaparak değerli ödüller kazanacağı bir etkinlik olarak, 31 Mart’a kadar Heidel’de devam edecek.

son-kadim-sage-black-desert-turkiyemenaya-geliyor-2

Savaşta daha fazla çeşitlilik arayanlar için, Black Desert Türkiye&MENA’da bulunan her sınıfa yeni bir Uyanış becerisi eklendi. Maceracılar artık bu yeni becerileri level 59 veya üzeri karakterlerle öğrenebilecekler.

Daha fazla bilgi için Black Desert Türkiye&MENA resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.