Shadow Arena Evrenine Katılan Yeni Kahraman Tantu Tanıtıldı

355
shadow-arena-evrenine-katilan-yeni-kahraman-tantu-tanitildi

Shadow Arena Evrenine Katılan Yeni Kahraman Tantu Tanıtıldı! Pearl Abyss, yeni kahraman Tantu’nun Shadow Arena evrenine geldiğini açıkladı. Oyuncular artık eski bir medeniyetin varisi olan bu yeni kahramanı kullanarak düşmanlara güçlü kombolar atabilecekler.

Genç bir dev olan Tantu, uzun süredir kullanılmayan eski tekniklerle yapılmış olan Demir Yumruğu ana silahı olarak kullanıyor. Bu silah ile Tantu, muazzam ateş gücü ile donanmış, menzilli saldırılarıyla rakiplerini uzakta tutarak avantajlı savaş durumları yaratabilecek.

shadow-arena-evrenine-katilan-yeni-kahraman-tantu-tanitildi (3)

Tantu ayrıca, kendi durumuna uygun bir biçimde istediği zaman uzun menzilli ve yakın menzilli saldırılar arasında geçiş yapma yeteneğine de sahiptir. Tantu’nun Becerileri arasında ateşlendiğinde düşmanları üzerinde sersemletme etkisi yaratma gibi güçlü hamleler bulunur. Ayrıca 4 adede kadar top mermisi yükleyebilir ve art arda ateşleyebilir. Oyuncuların yakındaki bir düşmanı hızla yakalamasını ve ona sürekli hasar vermesini sağlayan Kuvvet Pazarlığı becerisine maruz kalan düşmanlar çok büyük hasar alacaklar.

shadow-arena-evrenine-katilan-yeni-kahraman-tantu-tanitildi (2)

2. Beta Sezonunda Oyna, Ödülleri Kazan!

Bu güncellemelerin yanı sıra İkinci Beta Sezonu da başladı. Yeni sezonu kutlamak için 12 Aralık tarihine kadar özel bir ödül etkinliği düzenlenecek. Oyuncular, görevleri tamamlayarak Battle Puanları kazanacaklar ve belirli sayıda puan elde edenlere özel bir kupon verilecek. Bu kupon sayesinde oyuncular, direkt olarak Samsung Odyssey G7 Oyun Monitörü, Logitech G560 Oyun Hoparlörü ve Razer Kraken Pro Kulaklık gibi ödüllerin bulunduğu bir çekilişe katılma hakkı kazanacak.

shadow-arena-evrenine-katilan-yeni-kahraman-tantu-tanitildi

Daha fazla bilgi için resmi internet adresi, Discord, Facebook, YouTube, ve Twitter hesaplarını takip edebilirsiniz.