PS Plus Eylül Ayı Ücretsiz Oyunları

708
PS Plus Eylül Ayı Oyunları
PS Plus Eylül Ayı Oyunları

Sony oyunseverleri mutlu etmeye devam ediyor. PS Plus abonelerini Eylül ayında iki oyun hediyesi bekliyor. Önümüzdeki ay PS Plus abonelerine 2 adet oyun ücretsiz olarak verilecek. Bu oyunlar ise oldukça güzel ve kaliteli yapımlar. PS Plus Eylül Ayı Ücretsiz Oyunları 2 farklı tür oyundan oluşuyor. Tamamen aksiyon odaklı olan ve yeni bir türün popülerleşmesini sağlayan Playerunknown’s Battlegrounds ve atari salonlarından beri hayatımızda olan oyun tarihinin köklü serilerinden Street Fighter V.

PS Plus Eylül ayı oyunları 5 Ekim tarihine kadar PS Plus aboneleri tarafından ücretsiz bir şekilde elde edilebilir olacak. Önümüzdeki haftadan itibaren ücretsiz olacak oyunların toplam fiyatı 218 TL. PUBG 134 TL, Street Fighter V ise 34 TL. Buraya tıklayarak PS Plus abonesi olabilirsiniz. Aynı zamanda Ağustos ayı için verilen hediyeleri de süre bitmeden hesabınıza ekleyebilirsiniz. Çıktığı anda patlama yapan Fall Guys ve kalitesiyle akıllara kazınan Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered’ı almayı unutmayın.

Playerunknown’s Battlegrounds

ps-plus-eylul-ayi-ucretsiz-oyunlari

2017 yılında hayatımıza giren PUBG, çıkışıyla birlikte dünyanın her bölgesinde oyun pazarını domine etti. Battle Royale türünün ilk temsilcilerinden biri olan PUBG, türü ileri taşıyacak hamleler de yaptı. Türün yeni örneklerinin çıkmasına ön ayak olan bu oyun eskisi kadar olmasa da hala çok fazla oyuncuya sahip.

“Hayatta kalan son oyuncu olmak için paraşütle atlayın, silahlarınızı toplayın ve adrenalin dolu bir oyun dünyasında tüm rakiplerinizi saf dışı bırakın!”

100 oyuncunun tek bir haritaya bırakılmasıyla karmaşa başlar. Kendinize iniş yapabileceğiniz iyi bir yer bulun. Eğer şansınız varsa gittiğiniz bölgede güzel ekipmanlar bulabilirsiniz. Rakiplerinizi ortadan kaldırmak için stratejinizi belirleyin ve mücadelenin galibi siz olun.

Street Fighter V

ps-plus-eylul-ayi-ucretsiz-oyunlari

“Street Fighter V ile kafa kafaya savaşı en yoğun şekilde tecrübe et! Her biri kendine özgü kişisel bir hikayeye ve benzersiz eğitim zorluklarına sahip simgeleşmiş 16 karakter arasında seçimini yap ve ardından ister çevrimiçi arkadaşlarına karşı ister çevrimdışı çok çeşitli eşleşme seçenekleriyle savaş.

Rütbeli Karşılaşmalarda Fight Money kazan, Sıradan Karşılaşmalarda eğlencesine oyna ya da arkadaşlarını Savaş Salonuna davet ederek kimin galip geleceğini gör! PlayStation®4 ve PC oyuncuları, çapraz oyun uyumluluğu sayesinde birbirlerine karşı da oynayabilir!

Street Fighter V’in bu sürümünde ‘Champion Edition’ başlık ekranı görünür ve Arcade Modu, Takım Savaşı Modu ve çevrimiçi etkinleşen Ekstra Savaş Modunu içerir ve burada çeşitli ödüller, XP ve Fight Money kazanabilirsin! Fight Money kullanarak ek karakterler, aşamalar ve daha fazlasını satın alabilirsin!”