PlayStation Store, %65’e Varan İndirimler Gerçekleştiriyor!

378
PlayStation Store, %65'e Varan İndirimler Gerçekleştiriyor!
PlayStation Store, %65'e Varan İndirimler Gerçekleştiriyor!

PlayStation Store geçtiğimiz haftalarda çok avantajlı bir indirim dönemi gerçekleştirmişti. Güncel oyunları oldukça uygun ve komik fiyatlara satın alabiliyordunuz. Örnek vermek gerekirse FIFA 20’ye 50 TL karşılığında, NBA 2K20’ye 20 TL karşılığında sahip olabiliyordunuz. Benzer fiyatlara pek çok oyun alma şansınız bulunuyor. Şimdiyse Playstation Store’da geçtiğimiz günlerde başlayan yeni indirim döneminde indirime girerek alınabilecek oyunlardan bahsedeceğiz.

%65 Oranına Varan Tasarruflar

playstation-store-65e-varan-indirimler-gerceklestiriyorSony bu kampanyaya da oldukça kaliteli oyunları dahil etmiş. Savaş, spor, dövüş, yarış ve daha birçok türü içeren bu indirim döneminde dikkat çeken pek çok oyun bulunuyor. PlayStation özel oyunları da bulunuyor. Oyun dünyasının en büyük markalarından biri olan Sony, yeni nesil konsol çıkmadan önce eski nesil oyuncuları sevindirmek adına pek çok indirim gerçekleştiriyor. İşte dikkat çeken oyunlar;

 1. F1 2019: 63 TL
 2. Just Dance 2020: 134 TL
 3. Alien Isolation: 32 TL
 4. Horizon Zero Dawn Complete Edition: 55 TL
 5. Dragon Age: Inquisiton GOTY Edition: 27 TL
 6. Watch Dogs 2: 64 TL
 7. Thief: 9 TL
 8. Middle-earth: Shadow of Mordor: 42 TL
 9. Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Standard Edition: 84 TL
 10. Far Cry 5: 64 TL
 11. Life is Strange 2 Tüm Sezon: 108 TL
 12. Jurassic World Evolution: Jurassic Park Edition: 151 TL
 13. Project Cars GOTY Edition: 36 TL
 14. Unravel Yarny Paketi: 48 TL
 15. Nioh: 42 TL

İndirim kapsamında bizlerin dikkatini en çok çeken oyunlar yukarıdakiler oldu. Bu listede korku oyunlarını sevenler için Alien Isolation oyununu kesinlikle tavsiye ediyoruz. Platform oyunu sevenler için ise Unravel Yarny Paketi içerisinde barındırdığı seri ile iyi bir deneyim sunacaktır. Doğu kültürünün kılıçlı savaşlarını ve kendine özgü hikaye anlatımını sevenler için Nioh iyi bir tercih olacaktır. Gizlilik temalı oyunları sevenler Thief’e kesinlikle bakmalılar. RPG ve aksiyon türünde oyunları sevenler için ise Shadow of Mordor, Far Cry 5, Watch Dogs 2 gibi güzel seçenekler sunulmuş durumda. İndirime giren 165 oyunun tamamını görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Farklı Kampanyalar Devam Ediyor

playstation-store-65e-varan-indirimler-gerceklestiriyor

PS Store’da farklı kampanyalar aynı anda tüm hızıyla devam ediyor. Pek çok güzel oyunun indirime girdiği şu günlerde kütüphanenizi genişletmek için güzel bir fırsat sunulduğunu görüyoruz. Ayrıca bu oyunlar sayesinde karantina günlerini kendiniz adına daha keyifli hale getirebilirsiniz. Diğer kampanyalara ulaşmak için buraya tıklamanız yeterli.