Pearl Abyss Black Desert, “2024 Heidel Şöleni” 22 Haziran’da Fransa’da Gerçekleşecek!

  31
  Pearl Abyss Black Desert,

  2024 Heidel Şöleni 22 Haziran’da Fransa’da Gerçekleşecek! Pearl Abyss, 22 Haziran (Cmt) tarihinde Black Desert maceracı etkinliği 2024 Heidel Şöleni’ni Fransa, Beynac-et-Cazenac’ta düzenleyeceğini 19 Haziran’da duyurdu.

  Heidel Şöleni, her yıl yaz aylarında düzenlenen bir etkinlik olup, maceracıların hem çevrim içi hem de çevrim dışı olarak bir araya gelip etkinliklerin tadını çıkardığı ve Black Desert hakkında samimi sohbetler ettiği bir buluşmadır. Geçen yıl Güney Kore’de gerçekleştirilen etkinlik, dünya genelinde 150’den fazla ülkede canlı olarak yayınlanmıştı.

  Pearl Abyss Black Desert, "2024 Heidel Şöleni" 22 Haziran'da Fransa'da Gerçekleşecek!

  2024 Heidel Şöleni’nde unutulmaz anlar yaşanacak

  Bu yıl, Black Desert’ın 10. yılını kutlamak ve teşekkür etmek amacıyla, gerçek hayattaki Heidel şehri olan “Fransa’nın Beynac-et-Cazenac” köyünde global maceracılarla buluşulacak.

  Fransa’nın güneybatısında, Dordogne bölgesinde yer alan Beynac-et-Cazenac köyü, Orta Çağ’ın izlerini korumaktadır. Aynı zamanda Black Desert’ın ilham kaynağı olan köy ve kaledir. Black Desert oyunundaki “Heidel” şehri, Beynac-et-Cazenac köyünün her köşesinde bulunan Orta Çağ izlerinden esinlenerek, Heidel şehrinin kalesi, yapıları ve sokakları olarak oyuna yansıtılmıştır.

  Gerçek Heidel Maceracıları bekliyor

  Geçtiğimiz 19 Ocak’tan itibaren yaklaşık bir ay boyunca, Kuzey Amerika/Avrupa maceracılarından Black Desert ile ilgili özel anılarını paylaşmaları istendi. Çekilişle Amerika, Fransa, Almanya gibi dünya genelinden Black Desert oynayan yaklaşık 100 maceracı davet edildi.

  Maceracılar, gerçek hayattaki Heidel olan Beynac-et-Cazenac köyünde NPC Lara’dan günlük görevler alacak ve “otomatik balıkçılık” gibi oyun içinde deneyimledikleri çeşitli etkinlikleri bizzat yaşayarak anılarını paylaşacaklar.

  Dünya genelindeki maceracılarla birlikte olmak için şölen etkinliği canlı olarak yayınlanacak. 22 Haziran, Cumartesi günü saat 17:00 (GMT+3)‘ten itibaren “Black Desert Resmi YouTube” kanalı üzerinden izlenebilir. 2024 Heidel Şöleni 22 Haziran’da Fransa’da Gerçekleşecek!