Özel Ödüllü Eşsiz Etkinlikler Şimdi Black Desert Türkiye & MENA’da!

467
ozel-odullu-essiz-etkinlikler-simdi-black-desert-turkiye-menada

Özel ödüllü eşsiz etkinlikler şimdi Black Desert Türkiye&MENA’da! Pearl Abyss, bugün Black Desert Türkiye&MENA’da bu hafta için bir dizi nadir etkinliğin düzenleneceğini duyurdu. Maceracılar bu fırsatı değerlendirerek değerli ödüller kazanabilecekler.

Maceracılar artık kendilerini eğitebilecek ve Black Desert dünyasında daha yüksek bir seviyeye ulaşabilecekler. 24 Şubat tarihine kadar Maceracılar, Korkuluk eğitimi için ihtiyaç duydukları özel eşya olan Eğitim Kitaplarında yapılan %50 indirimden yararlanabilecekler. Ayrıca etkinlik süresi boyunca %50 ek Level ve Beceri EXP alabilecekler.

ozel-odullu-essiz-etkinlikler-simdi-black-desert-turkiye-menada

Rekabet Dolu Kızıl Arena Etkinliği Başlıyor

Özel ödüllü eşsiz etkinlikler şimdi Black Desert Türkiye&MENA’da!

Aynı etkinlik döneminde rekabet dolu bir PvP içeriği olan Kızıl Arena da yerini alacak. Kızıl Arena’da günlük görevi tamamlayan Maceracılar, etkinlik süresi boyunca daha fazla ödül kazanabilecekler.

Bununla birlikte Maceracılar, 24 Şubat tarihine kadar avlanarak Parlak Güneş Parçası alabilecekler.

ozel-odullu-essiz-etkinlikler-simdi-black-desert-turkiye-menada

Parçaları birleştirmek, onlara belirli canavarları yenmek için kullanılabilecek bir Yuvarlak Güneş Yankısı kazandıracak. Canavarları alt ettikten sonra, çeşitli değerli ödüller düşürebilecek olan Hazine Avcılarını yenilgiye uğratma fırsatına sahip olabilecekler.

ozel-odullu-essiz-etkinlikler-simdi-black-desert-turkiye-menada

Son olarak, belirli beceriler tarafından uygulanan savunma durumu için görsel efektleri değiştirme seçeneği eklendi. Bu yeni işlev, beceriler kullanılırken belirli bir savunma durumunun ne zaman etkinleştirildiğini görsel olarak gösterecek.

Black Desert Türkiye&MENA hakkında daha fazla bilgi için resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.