Nintendo Switch İçin Yeni Oyunlar Geliyor!

515
Nintendo Switch İçin Yeni Oyunlar Geliyor!
Nintendo Switch İçin Yeni Oyunlar Geliyor!

Nintendo Switch kütüphanesine yeni oyunlar gelmeye devam ediyor. Piyasaya sürülmüş çok beğenilmiş oyunlardan henüz geliştirilmekte olan oyunlara kadar pek çok yapımın Switch için çıkacağının haberlerini almaya devam ediyoruz.

Switch için duyurulan 4 adet yeni oyun mevcut. Bu oyunlar; Sky: Children of the Light, Eldest Souls, Blue Fire ve Ghost of a Tale.

Sky: Children of the Light

nintendo-switch-icin-yeni-oyunlar-geliyor

Kendine has çizimleriyle dikkat çeken Sky: Children of the Light bir mobil oyun. Şu anda iOS’da tamamen, Android’de ise kısıtlı bölgelerde erişilebilen oyun ilerleyen dönemlerde Nintendo Switch’te de oynanabilir olacak.

PlayStation 3’ün en beğenilen yapımlarından birisi olan Journey’in arkasındaki geliştirici şirket Thatgamecompany tarafından Sky: Children of the Light, 2019’da çıkış yapmıştı. Rahatlatıcı oynanışıyla birlikte ailenizle oynamanıza da imkan sağlanıyor.

Eldest Souls

Eldest Souls, Fallen Flag Studio tarafından geliştirilmekte olan bir oyun. Oyun bu yıl içinde çıkacak. Şu anda Steam üzerinde oyunun demosunu oynamanız mümkün. Demo sürümü 9 saatlik bir oyun deneyimi sunuyor.

Oyun Souls-like türünde. Bu da sizi zorlamak için çeşitli zorluklarla donatılmış bir oyun olacağı anlamına geliyor.

“Başlangıçta tanrılar vardı. Kale Tapınaklarına hapsedilip unutulmaya terk edilmiş bu tanrılar intikam almak için dünyadan yaşamın özünü çekip aldılar. Yalnız bir şövalye, bu tanrıları öldürüp dünyanın ve yaşamın dengesini yeniden tesis etmek için tehlikeli bir mücadeleye atılıyor. Tek bir savaşçı. Tek bir kılıç.”

Blue Fire

Robi Studios tarafından geliştirilen bir oyun. Oyun bir süreliğine yalnızca Nintendo Switch için yayınlanacak. Oyunun yayın haklarını Graffiti Games elinde bulunduruyor. 3D Platform tarzında olan oyunun karanlık dünyası sizi içine çekebilir. Keşfedilebilecek birçok mekan bulunuyor. Tabii ki bu mekanlarda çeşitli tehlikeler bulunuyor. Size kurulan tuzaklar, tehlikeli yaratıklar gibi atlatmanız gereken tehditler bulunuyor.

Ghost of a Tale

SeithCG tarafından geliştirilen oyun 2018 yılında çıkış yapmıştı. Oyun şu anda yalnızca Steam’de bulunuyor. Aksiyon macera türündeki oyun yüksek oranda olumlu yorumlar almış durumda.

Orta Çağ’da geçen oyunda eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz. Bir fare olarak oynadığınız oyunda hafızanızı kaybetmiş durumdasınız. Çevreden toplayacağınız ipuçları ile geçmişinizi keşfetmeye çalışıyorsunuz. Gizlilik unsurlarının da fazlasıyla bulunduğu oyunda birçok NPC ile iletişim kurabiliyorsunuz.