Küçük İkiz Kardeş Sınıfı Woosa Artık Black Desert Mobile’da

698
Küçük İkiz Kardeş Sınıfı Woosa Artık Black Desert Mobile’da

Pearl Abyss bugün yeni “Woosa” sınıfının Black Desert Mobile’da erişilebilir olduğunu duyurdu. İlk önce Black Desert PC için yayınlanan Woosa şimdi de yolunu mobile çevirdi. Woosa’nın Black Desert Mobile’a gelişini kutlamak için, maceracılar çeşitli heyecan verici etkinliklerin tadını çıkarmayı ve kazançlı ödüller elde etmeyi dört gözle bekleyebilirler.

Aydınlanma Yolundaki Kelebek Woosa, Do enerjisini kullanmak için bedenlerini ve zihinlerini eğiten bir grup olan Woodo Okulu’ndan geliyor. Geleneksel Kore kıyafetleri içindeki sakin ve zarif görünümü, onun ölümcül dövüş tarzıyla çelişiyor.

Kelebek Çağıran Yelpaze Düşmanları Etkisiz Bırakıyor

Ana silahı olarak kelebek çağıran bir yelpaze kullanan Woosa, kısa mesafeden düşmanlara saldırmak için yelpazesini katladığında delici vuruşlar yapabilir. Ayrıca Woosa, yelpazesini açarak alan etkili saldırılar için ona Do büyüleri aşılayabilir.

Woosa’nın en başından beri kullanabildiği dört becerisi bulunuyor. Örneğin, “Kanat Vuruşu“, güçlü rüzgarları serbest bırakmak ve çoklu düşman dalgalarını yok etmek için Kelebek Yelpaze’sini genişlettiği bir beceridir. “Delici Kelebek” becerisi ise, kelebekleri çağırarak düşmanları gökyüzüne fırlatır ve onları yere çarpar.

Küçük İkiz Kardeş Sınıfı Woosa Artık Black Desert Mobile’da

Black Desert’ın önceki Calpheon Şöleni’nde söz verildiği üzere, herkese kupon kodu içeren özel bir hediye verilecek. Maceracılar artık ikiz sınıfların birliğini kutlamak için bu kazançlı ödülleri alabilecekler.

Woosa’nın becerileri hakkında daha fazla bilgi edinebileceğiniz ön izlemesini aşağıdan izleyebilir ve kupon kodunu kullanmak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Yeni PvE İçeriğinin Keyfini Çıkarın

Yeni sınıf güncellemesine ek olarak maceracılar, geçtiğimiz Calpheon Şöleni sırasında ilk kez duyurulan yeni PvE içeriği “Shultz Kalesi için Savaş“ın da keyfini çıkarabilecekler. Maceracılar 10 kişilik gruplar halinde güçlerini birleştirerek Shultz Muhafız Kaptanı’ını yenmek için mücadele edecekler.

Etkinliği tamamlayan maceracıları, Ah’krad, Kaos Çekirdeği ve Büyü Özü gibi çeşitli ödüller bekliyor olacak. Etkinlik iki hafta boyunca Perşembe ve Cumartesi günleri maceracılara açık olacak.

Daha fazla bilgi için Black Desert Mobile’ın resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.