Güçlü KaraYıldız Uyanış Silahları ile Yeni Savunma Teçhizatı Artık Black Desert Türkiye&MENA’da!

421
guclu-karayildiz-uyanis-silahlari-ile-yeni-savunma-techizati

Güçlü KaraYıldız Uyanış Silahları ile Yeni Savunma Teçhizatı, Black Desert Türkiye&MENA evrenindeki yerini alıyor.

Pearl Abyss bugün yeni güçlü KaraYıldız Uyanış Silahları ile KaraYıldız Eldivenin Black Desert Türkiye&MENA evreninde yerini aldığını duyurdu. Maceracılar artık görevleri yaparak karakterlerini bu güçlü eşyalarla donatabilecek.

guclu-karayildiz-uyanis-silahlari-ile-yeni-savunma-techizati

Bir KaraYıldız Uyanış Silahı yapmak için, Maceracıların Yarık Kalıntısından Hayaletin Enerjisine kadar birçok özel malzemeyi toplaması gerekecek. Level 56 ve üzerinde olan Maceracılar, gerekli malzemeleri toplayıp görevleri tamamladıklarında yeni eşyalara sahip olabilecekler. Maceracıların düşmanlarına karşı savaşırken daha güçlü olmalarını sağlayacak olan yeni KaraYıldız Eldiveni yapmaları için de aynı süreç geçerli olacak.

Black Desert Evrenini Yakından Tanı

Güçlü KaraYıldız uyanış silahları ve yeni savunma teçhizatı ile Black Desert evrenini yakından tanı.

guclu-karayildiz-uyanis-silahlari-ile-yeni-savunma-techizati

Maceracılar bu yeni güçlü silah ve zırhları deneyimlerken, aynı zamanda Black Desert Türkiye&MENA evrenindeki Yaşam içeriğini de daha yakından tanıma şansı bulacaklar. Bugünden itibaren 10 Şubat tarihine kadar Maceracıların bir yaşam görevini tamamlamaları karşılığında bol miktarda eşya verilecek. Bu eşyalar arasında Yaşam Nişanı ve gıda malzemeleri gibi eşyalar da yer alacak.

Tüm bunlarla birlikte 9 Şubat tarihine kadar Meydan Okuma etkinliklerinde Kartanesi etkinliği yer alacak. Her 30 dakikalık oyun için Maceracılara bir Kartanesi verilecek. Verilen Kartaneleri takas edilerek içinden değerli eşyaların çıkacağı özel Süsleme Kutuları alınabilecek.

guclu-karayildiz-uyanis-silahlari-ile-yeni-savunma-techizati

Black Desert Türkiye&MENA hakkında daha fazla bilgi için resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

Black Desert IP Hakkında

Pearl Abyss’in türü yeniden tanımlayan en gelişmiş görsellere sahip ve beceri tabanlı dövüş oyunu olan Black Desert, açık dünya MMORPG oyunudur. Piyasada bulunan bütün oyunlara kıyasla oldukça gelişmiş karakter özelleştirme sistemi ile kullanıcılar sınırlandırılmış normların dışına çıkarak kendilerini gerçekten temsil eden eşsiz karakterler yaratabilirler. Sezgisel kontrolleri, güzel bir şekilde tasarlanmış dünyası ve geniş çaplı hikayesi ile hem MMO oyunlarının ve aksiyon RPG’lerinin yeni üyelerini hem de uzun zamandır oynayan üyelerini heyecanlandıracak. Pearl Abyss şu anda PC, mobil ve konsolda dünya çapında 40 milyon oyuncuya Black Desert IP hizmeti veriyor.