Green Man Gaming, Ubisoft Oyunlarında İnanılmaz İndirimler Yaptı!

  417
  Green Man Gaming, Ubisoft Oyunlarında İnanılmaz İndirimler Yaptı!
  Green Man Gaming, Ubisoft Oyunlarında İnanılmaz İndirimler Yaptı!
  İngiltere merkezli online oyun dağıtım şirketi olan Green Man Gaming, 195 ülkede 660’tan fazla yayıncıdan 6.600’den fazla oyundan oluşan çok platformlu bir kataloğa sahip. Şu anda ise başlattığı kampanya ile adından söz ettiriyor. Green Man Gaming, %82’ye varan büyük indirim kampanyası başlattı. İndirimde olan oyunlar arasında Ubisoft oyunlarının sayısının fazla olması dikkat çekti.

  Green Man Gaming, Ubisoft oyunlarını büyük indirimlerle satmaya başladı. Bu indirime giren oyunlar içerisinde oldukça büyük hit olmuş oyun serilerinden oyunlar da bulunuyor. Sadece Ubisoft oyunlarıyla sınırlı kalmayan bu indirim kampanyasında Green Man Gaming, Assassin’s Creed, Far Cry ve Tom Clancy’s Rainbow Six gibi oyunların yanında GTA V, Red Dead Redemption II ve Fallout 76 gibi oyunları da şu an indirimli olarak kullanıcılarına sunuyor.

  Green Man Gaming, geçtiğimiz haftalarda ücretsiz olan GTA V’i %50’lik indirimle 84.50 liradan, Red Dead Redemption 2’yi %20’lik indirimle 239 liradan ve Fallout 76’yı %40’lık indirimle 107 liradan satışa sunuyor. Green Man Gaming’in Ubisoft İndirimi olarak ayrı bir kısma ayırdığı Ubisoft oyunlarının Türkiye fiyatları ise ülkemizdeki oyuncuları sevindirecek cinsten.

  Ubisoft İndirimi’nde En Çok Alınan Oyunlar:

  green-man-gaming-ubisoft-oyunlarinda-inanilmaz-indirimler-yapti

  • Far Cry 5: %75’lik indirim ile 67.25 TL.
  • Assassin’s Creed Odyssey: %67’lik indirim ile 167.97 TL.
  • Assassin’s Creed Origins Gold Edition: %80’lik indirim ile 59.80 TL.
  • Anno 1800 Complete Edition: %45’lik indirim ile 246,95 TL.
  • Watch Dogs 2 Gold Edition: %80’lik indirim ile 89.80 TL.
  • For Honor Complete: %67’lik indirim ile 148.17 TL.
  • Rainbow Six Siege Deluxe Edition: %67’lik indirim ile 44.45 TL.
  • The Crew 2 Gold Edition: %75’lik indirim ile 114.75 TL.
  • Tom Clancy’s The Division: %67’lik indirim ile 44,55 TL.

  Green Man Gaming’in Ubisoft İndirimi sayfasında en çok satın alınanlar kısmında yer alan oyunlar sürekli güncelleniyor. Ayrıca bu oyunların yanı sıra, Ghost Recon Wildlands, Far Cry 4, For Honor, Just Dance ve yeni çıkan Assassin’s Creed III Remastered gibi oyunlarda da büyük indirimler uygulanmış durumda. 50’den fazla oyun bulunan Ubisoft İndirimi’nde yer alan bütün oyunları buradan inceleyebilirsiniz. Green Man Gaming’te gerçekleştirilen büyük indirim kampanyası 18 Haziran tarihine kadar devam edecek. Siz de eğer kütüphanenizi büyütmek ve yeni oyunlara şans vermek istiyorsanız bu indirimden faydalanabilirsiniz.