Epic Games Store’da “Offworld Trading Company” Ücretsiz Oldu!

655
Epic Games Store'da Offworld Trading Company Ücretsiz Oldu!
Epic Games Store'da Offworld Trading Company Ücretsiz Oldu!

Epic Games her hafta ücretsiz oyunlar sunmaya devam ediyor. Bu haftanın ücretsiz oyunu ise Offworld Trading Company oldu. Detaylar haberimizde.

Epic Games Store bu hafta Offworld Trading Company isimli oyunu ücretsiz olarak sahip olunabilir hale getirdi. Epic Games’in mağazası oyunlar açısından da oldukça zengin ancak her hafta dağıttıkları ücretsiz oyunlarla kullanıcıların beğenisini fazlasıyla sağlamış durumdalar. Bu sayede Steam’in şu anki en büyük rakibi olan Epic Games yeni, özel ve ücretsiz oyunlarla gelişmeye devam ediyor. Peki ücretsiz olan bu oyun nasıl?

Offworld Trading Company

epic-games-storeda-offworld-trading-company-ucretsiz-oldu

Stardock ve Mohawk Games tarafından geliştirilen oyun 2016 yılında çıkış yaptı. Tycoon türündeki Offworld Trading Company gerçek zamanlı strateji türünü seven oyuncuları da kendisine çekecek özellikleri barındırıyor. Oyun, Civilization IV’ün baş tasarımcısı Soren Johnson’ın liderliğinde geliştirildi.

Oyunun en büyük özelliği Mars’ta geçmesi. Evet, artık ticareti uzay boyutuna kadar genişlettiğimiz bir gelecekte geçiyor. Offworld Trading Company ile Mars’ta ticaret yapmaya başlayacaksınız. Oyun çok gerçekçi şekilde tasarlanmış. Ayrıca geliştirici ekip detaylarla o kadar ilgilenmiş ki takip etmeniz gereken pek çok şey bulunuyor. Çok detaylı bir oyun olması nedeniyle oyuna pür dikkat konsantre olmanız gerekiyor.

Oyun orta seviyeli sistemlerde de rahatça oynanabiliyor. Bu açıdan pek çok oyuncuyu mutlu edebilecek bir RTS oyunu. Ayrıca oyunun Steam fiyatının 50 TL olduğunu da hatırlatalım. Hemen Epic Games hesabınıza girerek oyuna ücretsiz şekilde sahip olabilirsiniz. Buraya tıklayarak oyunun mağaza sayfasına gidebilirsiniz.

Oyunun Tanıtım Yazısı:

Bu Oyun Hakkında

Mars’ta koloniler kuruldu. Şimdi Dünya’nın en büyük ticari devleri bu kolonileşmeyi destekleyecek şirketler kurmaya davet edildi. Civilization IV’ün baş tasarımcısı Soren Johnson tarafından geliştirilen bu hızlı ekonomiyle ilgili gerçek zamanlı strateji oyununda pazara hükmetmek için kıyasıya bir mücadele veriliyor.

Servetini Kazanmak için Mars’ta Yatırım Yap

Uzay seyahatinin gerçeğe dönüşmesi ve Dünya’daki ulaşılması kolay kaynakların azalması ile umutlu insanlar servetlerini kazanmak için gözlerini sıradaki hedeflerine; Mars’a diktiler.

Büyük Marslı İşletmeleri’nin Başlangıç Noktasını Keşfedin

Dinamik tek oyunculu macera modunda Mars’taki kolonileşme çabasının kaderini belirle. Birden fazla türde CEO, Mars’ın geleceğine nasıl hükmedecekleri konusu ve bu konudaki motivasyonlarını bulmak için saatlerce keşifler yapıyorlar.
epic-games-storeda-offworld-trading-company-ucretsiz-oldu

Çok Oyunculu Yeni Maceraları Deneyimle

Sekiz oyuncuya kadar destekleyen sağlam ve heyecan verici çoklu oyuncu moduyla hiçbir oyun birbirinin aynısı olmayacak! Sen ve rakiplerinin seçtiği dört başlangıç şirketine ve biriktirdiğiniz kaynaklara göre piyasalar dalgalanacak.

Rakiplerin Seni Kontrol Etmeden Sen Piyasayı Kontrol Et

Silahların tabanca veya bombalar değil, pazar güçlerin. Kazanmak için çıkaracağın kaynaklar, satacağın ve alacağın mallar, gezegenin heyecan verici yeraltı dünyasıyla etkileşimin ve hangi stokları ne zaman alacağın ile ilgili zorlu kararlar vermelisin.