Black Desert’ın İlk Global Etkinliği Heidel Şöleni: EVDE’de Yeni İçerikleri Tanıtıldı

387
black-desertin-ilk-global-etkinligi-heidel-soleni-evde-de-yeni-icerikleri-tanitildi

Pearl Abyss, COVID-19 salgını nedeniyle evlerine kapanmak zorunda kalan tüm Maceracıların yanında olabilmek adına ilk global etkinliği olan Heidel Şöleni: EVDE ’yi düzenledi. Etkinlik boyunca katılım gösteren birçok Maceracıya oyuna eklenecek yeni içerikler tanıtıldı. Global etkinlik büyük ilgi gördü ve Twitch üzerinden katılan 60.000 Maceracı için canlı olarak 9 dilde yayınlandı.

black-desertin-ilk-global-etkinligi-heidel-soleni-evde-de-yeni-icerikleri-tanitildi-1

Pearl Abyss bugün, ilk küresel ve çevrim içi kullanıcı etkinliği olan ‘’Heidel Şöleni: EVDE’’ etkinliğinin 30 Mayıs 2020 tarihinde başarıyla gerçekleştiğini açıkladı. Dünya çapında canlı olarak yayınlanan özel etkinlikte, Black Desert’a yılın ikinci yarısında dahil olacak yeni sınıf “Hashashin”in yanı sıra diğer yeni içeriklerin de tanıtımı yapıldı.

Heidel Şöleni: EVDE, dünyanın dört bir yanındaki Maceracılar için özel bir ortam yaratmak adına tasarlandı. Etkinlik sayesinde Maceracılar birbirleriyle iletişim kurma ve Black Desert ekibine geri bildirimde bulma fırsatını yakaladı. Devam eden COVID-19 krizi nedeniyle, etkinlik çevrim içi gerçekleştirildi. Black Desert’ın resmi YouTube ve 60.000 Maceracının birlikte canlı olarak izlediği Twitch kanallarında 9 dilde canlı olarak yayınlandı.

black-desertin-ilk-global-etkinligi-heidel-soleni-evde-de-yeni-icerikleri-tanitildi-3

Etkinlikte Maceracılara birçok yeni içerik tanıtıldı

Etkinlik sırasında, uzun zamandır beklenen yeni sınıf Hashashin de dahil olmak üzere birçok yeni içerik duyuruldu. 2020’nin Temmuz ayında oyuna dahil olması planlanan Hashashin, Yerel Valencia Tanrılarının gücü ile kum fırtınalarını birleştirerek gücünü ortaya koyabilen bir Aal savaşçısıdır. Ana silahı olan Şemşir ve kum fırtınasında belirli bir yer belirleme ve daha sonra geri dönme becerisiyle yakın mesafe dövüş mücadelesinde güçlü bir rakip olacak.

black-desertin-ilk-global-etkinligi-heidel-soleni-evde-de-yeni-icerikleri-tanitildi-2

Bununla birlikte Maceracılar, Mediah’ın güneyinde yer alan karla kaplı yeni ama henüz adı belli olmayan bir yüksek irtifa bölgesini keşfedebilecekler. Maceracıları zorlayacak güçlü avlanma sahaları ve özel ödüller gibi oldukça iddialı içerikler sunmayı amaçlayan özel bir sunucu da yakın zamanda oyundaki yerini alacak. Ayrıca Arsha Arenası’nın global versiyonu ve Takımyıldızının yanı sıra At Yarışları ile Bağlantı Noktası Savaşlarının yenilenmiş versiyonları gibi çeşitli içerikler de tanıtılacak.

Son olarak, Black Desert Yaz Sezonu 10 Haziran tarihinde başlayacak. Maceracılar sezon karakterlerini öncesinde oluşturabilecekler. 10 Haziran tarihine kadar karakterlerini oluşturan Maceracılar Papu emojisi ve özel geliştirme malzemeleri gibi ödüller kazanma şansı yakalayacak.

Daha fazla bilgi için Black Desert Türkiye&MENA resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.