Black Desert Türkiye&MENA’da Rüya Atı Ödülü ile Birlikte Uyanış Maegu ve Yılan Boss Imoogi ile Tanışın

312

Pearl Abyss bugün “Uyanış Maegu” sınıfının ve yeni yılan boss “Imoogi”nin Black Desert Türkiye&MENA’ya geldiğini duyurdu. Ayrıca maceracılar daha önce Black Desert FESTA’daki Heidel Şöleni sırasında duyurulan üç Rüya Atı’ndan birini de elde edebilecekler.

Uyanış Maegu Black Desert Türkiye&MENA’da!

İlke alevleri saçan Do bilgini Uyanış Maegu, nihayet Black Desert Türkiye&MENA’daki kız kardeşiyle yeniden bir araya geliyor. Kız kardeşinin iki ölümcül yelpazesini kullanarak, düşmanlarını delip geçmek ve geniş menzilli bir saldırıyla hasar vermek için Uyanış silahı olarak “Çağrı Yelpazesi”ni kullanıyor.

Uyanış Maegu, aşağıdaki dört güçlü beceride, çekici bir dans benzeri dövüş tipine sahiptir:

  • Ateş Pençesi – Akım: Bıçak Rüzgarı: Tilki Gözü aracılığıyla Tilki Ruhu’nu çağırır ve Çağrı Yelpazesi’nin Tilki Ateşi’ne taşır. Tilki Ruhu’nun sindiği Tilki Ateşi, Tilki Ruhu’nun Tilki Ateşi ile aynı hale gelir ve bu gücü kullanarak önündeki düşmanlara saldırır.
  • Patlama Dansı: Tilki Gözü’ne Tilki Ruhu yansırken, ruhun varlığıyla etraftaki düşmanlar yoğun bir baskı hissine kapılırlar. Sonrasında ruhun sindiği Tilki Ateşi ile Tilki Ruhu’nun pençelerini taklit ederek önündeki düşmanları süpürür.
  • Kanatlanan Tilki: Hızlıca Tilki Ateşi’ne sarılır ve havaya sıçrayarak düşmanın arkasını hedef alır.
  • Delici Dans: Dans ediyormuş gibi dönerek düşmanının yan tarafından dalarak saldırır.

Uyanış Maegu’nun savaş fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

Maceracılar ayrıca korkunç dişlere ve tüyler ürpertici kükremeye sahip yeni yılan boss Imoogi’yi yenmek için kendilerine meydan okuyabilecekler. Bir Kore efsanesinden esinlenen Imoogi, tam teşekküllü bir ejderha olmayı arzulayan yılan benzeri devasa bir yaratıktır.

Imoogi’nin Kara Tapınak’taki Boss İnfazı, diğer mevcut bosslardan farklıdır. Maceracıların, savaş alanının ortasındaki bir altarı korurken aynı zamanda bossun saldırılarından kaçınmaları gerekiyor. Ayrıca Imoogi’nin arkasındaki hikayeyi ortaya çıkarmak isteyenler yeni Imoogi’nin hikayesinde ilerleyebilirler.

 Rüya Atı

Maceracılar bugünden itibaren Rüya Atı sahibi olabilirler. Bir Rüya Atı almak için maceracıların Meydan Okuma sekmesindeki “Vipiko’nun Borazanı” ve “Vipiko’nun Oyuncak Tahta Atı”nı almaları ve bu iki eşyayı Üretim yaparak “Vipiko’nun Rüya Gören Tahta Atı”nı elde etmeleri gerekecek. Zaten bir Rüya Atı’na sahip olanlar bunun yerine bir “Düşsel Tütsülük Paketi” kullanmayı seçebilirler.

Yaz Sezonu sona yaklaşırken, maceracılar mezuniyete başlayabilir ve yolculuklarına daha fazla devam etmek için ödüller kazanabilirler. Mezuniyet gereksinimlerinin tamamlanması için tüm Sezon Pasosu görevlerinin bitirilmesi ve Fugar’ın Zaman Sayacı’nın kullanılması gerekiyor. 

Black Desert IP Hakkında
Pearl Abyss’in türü yeniden tanımlayan en gelişmiş görsellere sahip ve beceri tabanlı dövüş oyunu olan Black Desert, açık dünya MMORPG oyunudur. Piyasada bulunan bütün oyunlara kıyasla oldukça gelişmiş karakter özelleştirme sistemi ile kullanıcılar sınırlandırılmış normların dışına çıkarak kendilerini gerçekten temsil eden eşsiz karakterler yaratabilirler. Sezgisel kontrolleri, güzel bir şekilde tasarlanmış dünyası ve geniş çaplı hikayesi ile hem MMO oyunlarının ve aksiyon RPG’lerinin yeni üyelerini hem de uzun zamandır oynayan üyelerini heyecanlandıracak. Pearl Abyss şu anda PC, mobil ve konsolda dünya çapında 50 milyon oyuncuya Black Desert IP hizmeti veriyor.