Black Desert Türkiye & MENA için Fırsat Dolu Yeni Yıla Hazırlanın

420
black-desert-turkiye-mena-icin-firsat-dolu-yeni-yila-hazirlanin

Pearl Abyss bugün, yeni yıla hazırlık olarak Black Desert Türkiye & MENA’ya özel güncellemelerin ve etkinliklerin geldiğini duyurdu. Maceracılar artık bu fırsatı kullanarak güçlü ödüller toplayabilecek ve en yeni Nova karakterlerini daha da güçlendirebilecek.

black-desert-turkiyemena-icin-firsat-dolu-yeni-yila-hazirlanin

Black Desert dünyasına aşina olmayan yeni Maceracılara yardımcı olması için oyuna yeni Savaşa Erişebilirlik fonksiyonu eklendi. Bu destek sayesinde, Maceracıların hedeflerini belirlemelerine yardımcı olmak için en yakın düşmanın yönü ekranda gösterilecek. Yeni yardım desteği ayrıca, yeteneklerini kullanırken Maceracıların yakınında duran düşmanlara saldırmalarını da sağlayacak.

1 ve 2 Ocak tarihlerinde, Kara Ruh’un görevlerini tamamlayan Maceracılar, kendilerine çok sayıda özel eşya kazandıracak olan Dilek Kutuları da dahil olmak üzere ödüllere sahip olabilecekler. 5 Ocak tarihine kadar avlanan Maceracılar, kendilerine değerli ödüller ve eşyalar verecek özel bir görev almak için kullanabilecekleri Mutlulukla Dolu Şans Keseleri elde edebilecek.

black-desert-turkiye-mena-icin-firsat-dolu-yeni-yila-hazirlanin

Dünya Bosslarını Yenerek Gücünü İkiye Katla

Önümüzdeki yeni yılı kutlamak için Dünya Bossu Eşya Düşürme Oranları 13 Ocak tarihine kadar ikiye katlanacak. Maceracılar çeşitli Dünya Bosslarını yendiğinde, güçlü silah ve alt silah kutuları elde etme şansları bu kutlama etkinliği sayesinde daha da artacak. Bunlara ek olarak Korkuluk eğitimi için ek güçlendirmeler sağlanacak. Eğitim için gerekli olan Eğitim Kitapları indirimli bir fiyata sunulacak.

black-desert-turkiye-mena-icin-firsat-dolu-yeni-yila-hazirlanin

Maceracılar artık Nova karakterlerini daha da güçlendirebilecek. Özel giriş ödülü etkinliği ve Meydan Okumalar 20 Ocak tarihine kadar devam edecek ve çeşitli değerli eşyalar sunacak.

Son olarak, Maceracılara daha cazip bir oyun ortamı sunmak için Black Desert Türkiye & MENA’ya ek bir sezon sunucusu eklendi.

Black Desert Türkiye & MENA hakkında daha fazla bilgi için resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.