Black Desert Mobile’da Erişime Açılan Sage Sınıfıyla Zaman ve Mekânı Kontrolünüz Altına Alın

549
Sage Sınıfı ile Zaman ve Mekânı Kontrolünüz Altına Alın
Sage Sınıfı ile Zaman ve Mekânı Kontrolünüz Altına Alın

Sage Sınıfı ile Zaman ve Mekânı Kontrolünüz Altına Alın! Pearl Abyss bugün, heyecan verici yeni Sage sınıfının Black Desert Mobile’da kullanıma sunulduğunu duyurdu. Bu hafta Maceracılar, 25 oyuncunun beşerli gruplar halinde ödüller kazanmak için yarıştığı yeni oyun içeriği Atumach Skirmish’i dört gözle bekleyebilirler.

Sage Sınıfı ile Zaman ve Mekânı Kontrolünüz Altına Alın

Kadim Sage Black Desert Mobile’da 

Son Kadim Sage, şok edici ve yıkıcı bir güç açığa çıkaran zaman ve mekânın ustası, bir büyücü sınıfıdır. Küp şeklindeki Kyve’ı ana silahı olarak kullanıp, mekânda yarıklar açarak Ator’un Enerjisini çağırır ve bir dizi güçlü saldırı büyüsü açığa çıkarır.

Sage’in eşsiz yetenekleri, Maceracıların farklı beceri komboları denemelerini ve farklı savaş durumlarında üstünlük sağlamanın benzersiz yollarını keşfetmelerini sağlayacak. Alt silahı Tılsım, Sage’in serbest bir akış formu oluşturabilmesini ve geçitler aracılığı ile inanılmaz bir hızla hareket edebilmesini de sağlıyor.

Sage’in başlıca becerileri şunlardır:

  • Yarık Bağlantısı: Kyve’ı bir düşmanın yakınına yerleştirerek başka bir boyuta bir geçit açar, ardından geçidi kapatır ve Kyve’ı geri çekerek düşmana hasar verir.
  • Ator’un Yargısı: Ator’un gücünü gökten çağırır, sonra da düşmanların üzerine yıkarak gönderir.
  • Solucan Deliği: Kısa bir mesafede güvenli bir şekilde seyahat etmek için Sage vücudunu Kyve’ın zamansal alanına sokar.
  • Mekansal Kırılma: Etrafındaki alanı yok ederek düşmanlara büyük bir hasar verir.

Sage Sınıfı ile Zaman ve Mekânı Kontrolünüz Altına Alın
Ödüllerle Dolu Eğlenceli Etkinlikler  

Sage’in gelişini kutlamak için 29 Kasım’a kadar kârlı bir seviye atlama etkinliği gerçekleştirilecek. Sage’lerini level 70’e yükseltebilen Maceracılar, 1000 Siyah İnci, Aşama 7 Pet ve Efsanevi Kostüm Seti Sandığı gibi değerli ödüllere sahip olabilecekler.

Son olarak, rekabetçi tarzlı iş birliği oyunları sevenler, artık 25 Maceracının 5’er kişilik 5 takıma yerleştiği bir savaş alanı olan Atumach Skirmish etkinliğinin tadını çıkarabilecekler. Maç sona erip King Griffon yenildiğinde ekipler birbirleriyle karşı karşıya gelecek. Skirmish çatışması sona erdiğinde katılımcılar Atumach’ın Mühürleri kazanabilir ve kazandıkları bu mühürleri çeşitli ödüller için takas edebilirler.

Daha fazla bilgi için Black Desert Mobile’ın resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Sage Sınıfı ile Zaman ve Mekânı Kontrolünüz Altına Alın!