Black Desert Mobile Yeni Lahn Sınıfı ve Onun Uyanış Sınıfını Tanıttı

439
espor-ve-oyun-black-desert-mobile-yeni-lahn-sinifi-ve-onun-uyanis-sinifini-tanitti

Pearl Abyss bugün yeni Lahn sınıfı ve onun Uyanış Sınıf olanı Crimson Lily’nin artık Black Desert Mobile’da erişilebilir olduğunu duyurdu. Yeni sınıflar, Maceracılara zarif ama güçlü bir oynanış deneyimi sunuyor.

Lahn, Uyanış Sınıfıyla Aynı Anda Mobile’da 

Lahn, Uyanış versiyonu Crimson Lily ile birlikte gelen diğer bir özel sınıftır. Maceracılar her biri farklı bir savaş tarzına sahip bu iki sınıf arasında seçimlerini yapabilecekler.

black-desert-mobile-yeni-lahn-sinifi-ve-onun-uyanis-sinifini-tanitti-2

Lahn, ana silahı Cresent Pendulum’u dans eder gibi döndürerek, uzaktaki düşmanlarına anında ulaşabilen zarif bir karakterdir. Ayrıca Lahn, kısa bir süreliğine gökyüzünde uçabilir.

Öte yandan Uyanışını gerçekleştirmiş sınıf olan Crimson Lily, Crimson Glaives adındaki birbirine bir zincir ile bağlı iki kılıç kullanıyor. Crimson Lily, bu silahlarını kullanarak düşmanlarına tam bir yıkım getirebilir. Bu kılıçlar nispeten kısa olsalar da Crimson Lily, akrobatik becerilerini kullanarak geniş bir alanda düşmanlarını yenme yeteneğine sahiptir.

black-desert-mobile-yeni-lahn-sinifi-ve-onun-uyanis-sinifini-tanitti-1

Yeni Sınıfların Gelişine Özel Etkinlikler

Lahn ve Crimson Lily’nin gelişini kutlamak üzere, bu iki yeni sınıfı oynarken daha fazla avantaj sağlamak için özel etkinlikler düzenleniyor. Maceracılar, Lahn veya Crimson Lily’yi 60. seviyeye çıkararak Siyah İnci ve Abis Aksesuarlarının yanında, 4. veya 5. seviye Pet gibi ödüller alabilecekler. Ayrıca çeşitli eşyaların alınabileceği Özel Dükkan da açıldı.

Daha fazla bilgi için Black Desert Mobile’ın resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.